Haber Detayı
19 Haziran 2017 - Pazartesi 13:08 Bu haber 392 kez okundu
 
19 YAŞINDAKİ KABALALI GENCİN AKÜLÜ ARAÇ SEVİNCİ
Mardin'in Artuklu ilçesine bağlı Kabala mahallesinde yaşayan ve elektrik çarpması sonucu vücudunun büyük bir kısmı yanan ve sağ bacağına takılan protez yardımıyla yürümeye çalışan 19 yaşındaki Emrullah Bozkuş’a Artuklu Belediyesi Akülü araç hediye etti.
Mardin Haberi
19 YAŞINDAKİ KABALALI GENCİN AKÜLÜ ARAÇ SEVİNCİ

Mardin'in Artuklu ilçesine bağlı  Kabala mahallesinde yaşayan ve elektrik çarpması sonucu vücudunun büyük bir kısmı yanan ve sağ bacağına takılan protez yardımıyla yürümeye çalışan 19 yaşındaki Emrullah Bozkuş’a  Artuklu Belediyesi Akülü araç hediye etti.

 

19 Yaşındaki Emrullah Bozkuş’a  Artuklu Belediyesi tarafından Akülü araç'ın  hediye edimesinin ardından yaşadığı mutluluk gözlerinden okunuyordu.

 

Artuklu Belediyesi'nin  “En büyük engel sevgisizliktir” sözünden hareketle çıktığığı  yolda, 2 engeli vatandaş daha  Akülü Araçsevici yaşadı.

 


Kabala Mahallesinde yaşayan, elektrik çarpması sonucu vücudunun büyük bir kısmı yanan ve sağ bacağına takılan protez yardımıyla yürümeye çalışan 19 yaşındaki Emrullah Bozkuş’a; Ve yine Kabala Mahallesinde yaşayan, 25 yıldır yaşadığı kas ve kemik erimesi sebebiyle yürüme güçlüğü çeken, 5 çocuk babası Şerafettin Acar’a günlük hayatta yaşadıkları güçlükleri en aza indirmek ve unutturmak için akülü tekerlekli sandalye hediye edildi.


 

Sevinçleri gözlerinden okunan vatandaşlar  Artuklu Belediyesi'ne ve Artuklu Kaymakamı Belediye Başkan Vekili Şakir Öner Öztürk' e teşekkür ederek, sevgilerini iletti

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: 19, YAŞINDAKİ, KABALALI, GENCİN, AKÜLÜ, ARAÇ, SEVİNCİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı