301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
03 Aralık 2015 - Perşembe 09:34 Bu haber 1157 kez okundu
 
1900’lerden Günümüze Klasik Resim & Heykel Sergisi
Galeri Eksen Balat’ta kurulan ve sanatseverlerin akınına uğrayan mekanda, bu kez, ‘Klasik’ konseptli resim ve heykel sergisi açılıyor.
Kültür ve Sanat Haberi
1900’lerden Günümüze Klasik Resim & Heykel  Sergisi

   Galeri Eksen Balat’ta kurulan ve sanatseverlerin akınına uğrayan mekanda, bu kez,  ‘Klasik’ konseptli resim ve heykel  sergisi açılıyor. Balat’ta adeta kültürel bir devrim yaratan ‘Balat’ta Sanat Başkadır’ isimli, modern konseptli ilk sergisinin tersine tamamen klasik resim ve heykellerden oluşan sergide ;1900’lerin başından günümüze uzanan klasik eserler sergilenecektir.

   Sergideyse deyim yerindeyse yok yok  : Lina Gabuzzi’den Perikles Fotiadis’e Mim Bedrettin’den Bedri Rahmi ve Eren Eyüboğlu’na kadar uzanan geniş ve renkli bir yelpaze yer almaktadır.

   Sergide yer alan eserler müzelerde görmeye alışık olduğumuz sanatçıların eserlerinden oluşmaktadır. Dünyada bir ilk konsepti olan Galeri Eksen Balat Art & Artist House  çok değerli bir koleksiyon seçkisiyle 25 Aralık saat 18:00 ‘da açılıyor.

Sergi 25 Aralık 2015 – 25 Ocak 2016 tarihleri arasında Balat’ın merkezinde konumlanmış olan Galeri Eksen Balat Art & Artist House ‘da görülebilir.

 

ARTUKLU HABER AJANSI-İSTANBUL

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: 1900’lerden, Günümüze, Klasik, Resim, &, Heykel, , Sergisi,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
1900’lerden Günümüze Klasik Resim & Heykel  Sergisi
1900’lerden Günümüze Klasik Resim & Heykel  Sergisi
1900’lerden Günümüze Klasik Resim & Heykel  Sergisi
Yorumlar
Haber Yazılımı