Haber Detayı
14 Temmuz 2017 - Cuma 13:00 Bu haber 2225 kez okundu
 
2 Altın Madalya alan Kürşat Çavuşoğlu'na İl Sağlık Müdürü Hülur'dan Plaket
Antalya İl Sağlık Müdürü Dr. Ünal Hülür, 38. Dünya Tıp ve Sağlık Oyunlarında masa tenisi branşında hem teklerde hem de çiftlerde altın madalya kazanan diş hekimi Kürşat Çavuşoğlu'na plaket verdi.
- Haberi
2 Altın Madalya alan Kürşat Çavuşoğlu'na İl Sağlık Müdürü Hülur'dan Plaket

Çavuşoğlu, bu başarısıyla 5 defa dünya şampiyonluğu kazanan ilk Türk masa tenisi sporcusu unvanının da sahibi oldu. Antalya'da çalışan diş hekimi Kürşat Çavuşoğlu, Fransa'nın Marsilya kentinde 1-8 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen 38. Dünya Tıp ve Sağlık Oyunlarında masa tenisi branşında yarıştı. Çavuşoğlu, oyunlarda Türkiye'ye iki altın madalya kazandırdı.

 

Antalya İl Sağlık Müdürlüğü makamında sporcu diş hekimi Kürşat Çavuşoğlu'nu kabul eden İl Sağlık Müdürü Dr. Ünal Hülür "Kürşat Beyi bu anlamlı başarılarından dolayı kutluyorum, kendisiyle gurur duyduk" dedi. Aynı zamanda Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu da olan Çavuşoğlu'na, Büyükşehir Belediyesi Spor İşleri Koordinatörü Necati Yıldırım ile Masa Tenisi Federasyonu İl Temsilcisi Dr. Ferdai Alan eşlik etti.

 

Kürşat Çavuşoğlu, "Ülkeme iki altın madalya kazandırdığım için çok mutlu ve gururluyum, bu değerli plaket için İl Sağlık Müdürüme çok teşekkür ederim" dedi.

 

ARTUKLU HABER AJANSI-ANTALYA

Haber:Metin Namlı

Kaynak: Editör:
Etiketler: 2, Altın, Madalya, alan, Kürşat, Çavuşoğlu'na, İl, Sağlık, Müdürü, Hülur'dan, Plaket, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı