Haber Detayı
24 Nisan 2018 - Salı 16:11 Bu haber 448 kez okundu
 
23 NİSAN SİNCAN’DA COŞKUYLA KUTLANDI
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile TBMM'nin açılışının 98. yıl dönümü Sincan’da düzenlenen etkinliklerle kutlandı.
Ankara Haberi
23 NİSAN SİNCAN’DA COŞKUYLA KUTLANDI

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile TBMM'nin açılışının 98. yıl dönümü Sincan’da düzenlenen etkinliklerle kutlandı. Lale Meydanı’nda düzenlenen etkinliklerde çocuklar doyasıya eğlendi. Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan da çocukları yalnız bırakmadı.

Sincan’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı renkli görüntülere sahne oldu. Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan ilk olarak Korkut Ata İlköğretim Okulu’nda düzenlenen törene katıldı. Başkan Ercan çocukların gösterilerini ilgiyle izledi.

LALE MEYDANI’NDA 23 NİSAN COŞKUSU YAŞANDI

Lale Meydanı çocuklar için süslendi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı renkli etkinliklerle kutlandı. Etkinlik kapsamında şişme oyun parkı, çocuk tiyatrosu, kukla ve sihirbazlık gösterileri ile yarışmalar düzenlendi. Doyasıya eğlenen çocuklara Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan da eşlik etti; çocukların bayram sevincine ortak oldu. Çocuklarla tek tek ilgilenen Başkan Ercan hem fotoğraf çektirdi hem de balon dağıttı.

BÜYÜKLER DE ÇOCUK OLDU

Çocukların yanı sıra büyükler de bayram coşkusunu yaşadı. Lale Meydanı’nda çocuklarına eşlik eden büyükler için de yarışmalar düzenlendi. Yarışmaların ardından çocuklara çeşitli oyuncaklar dağıtıldı.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-ANKARA/SİNCAN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: 23, NİSAN, SİNCAN’DA, COŞKUYLA, KUTLANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı