301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
06 Kasım 2018 - Salı 11:59 Bu haber 468 kez okundu
 
27. KARİYER EĞİTİM GÜNLERİ KAYITLARI BAŞLADI
İstanbul Haberi
27. KARİYER EĞİTİM GÜNLERİ KAYITLARI BAŞLADI

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve gençlerin ücretsiz olarak katılabildiği Kariyer Eğitim Günleri için kayıtlar başladı. 1 Aralık’ta başlayacak ve 4 hafta sürecek programda; akademisyenler, uzmanlar ve özel sektör temsilcileri gençlere kişisel gelişim eğitimleri verecek. Gençlerin geleceğine katkı sağlamak amacıyla İBB Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kariyer Eğitim Günleri’nin 27.’si için kayıtlar başladı. Kariyer Eğitim Günleriʹnde her Cumartesi uzmanlar, akademisyenler ve özel sektör temsilcileri farklı konularla üniversite sonrasında gençlerin kariyerlerine ışık tutacak sunumlar yapacak.

ALANINDA UZMAN EĞİTMENLER KATILACAK
1 Aralıkʹta başlayacak olan eğitim programları kapsamında alanında uzman eğitmen ve akademisyenler; ‘Kariyer Planlaması ve Sınavlar’, ‘CV Hazırlama ve Mülakat Teknikleri’, ‘İş Hayatında Başarı Adımları’, ‘Gelecekte Mimar Liderlik’, ‘Sosyal Medya ve Yapay Zeka’, ‘İş Hayatında İmaj ve Giyinme Kuralları’ konu başlıklarında gençlere eğitimler verecek.
Ayrıca teknoloji, giyim, elektronik, iletişim, gıda ve sinema gibi sektörlerin önde gelen firmalarının yöneticileri Kariyer Eğitim Günleri’nde gençlerle buluşacak ve iş hayatına dair önemli sunumlar gerçekleştirecek.

İSTANBUL’UN İKİ YAKASINDA EŞ ZAMANLI EĞİTİM
27. Kariyer Eğitim Günleri Anadolu Yakasıʹnda İBB Kadıköy 15 Temmuz Şehitleri Konferans Salonuʹnda; Avrupa Yakasıʹnda ise İBB Bakırköy Cem Karaca Kültür Merkeziʹnde eş zamanlı olarak başlayacak. Kariyer Eğitim Günleri’nin finali özel konukların katılımı ile 22 Aralıkʹta İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Prof. Dr. Cemil Bilsel Konferans Salonuʹnda yapılacak.

KAYIT İÇİN;
Kontenjan ile sınırlı olan Kariyer Eğitim Günleri’ne katılmak isteyenler gencliksporkariyer.ibb.gov.tr adresinden ön kayıt yaptırdıktan sonra İBB İletişim Noktaları ve Belnet Şubeleri’nden kesin kayıt yaptırmaları gerekiyor. Programlar ve diğer detaylı bilgilere internet sitesinden ulaşılabiliyor.
Kaynak: Editör:
Etiketler: 27., KARİYER, EĞİTİM, GÜNLERİ, KAYITLARI, BAŞLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı