Haber Detayı
12 Ocak 2018 - Cuma 10:08 Bu haber 955 kez okundu
 
I. BAŞKENT MODA FESTİVALİ AÇILIYOR
Moda dünyasında her geçen gün muhafazakâr giyim popülerliği artıyor. Yepyeni tasarımların pek çok farklı kombinlerle modern zamana uygun olarak, birbirinden şık, albenisi olan tekstil ürünleri oldukça ilgi görüyor.
- Haberi
I. BAŞKENT MODA FESTİVALİ AÇILIYOR

Moda dünyasında her geçen gün muhafazakâr giyim popülerliği artıyor. Yepyeni tasarımların pek çok farklı kombinlerle modern zamana uygun olarak, birbirinden şık, albenisi olan tekstil ürünleri oldukça ilgi görüyor. Ankara’da bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan I. Başkent Moda Festival’i 70’den fazla seçkin markanın ürünlerini bir araya getiriyor. Tasarımcılar, sanatçılar, psikologlar, bloggerlar, yazarlar, instagram fenomenleri ve bürokrasi dâhil olmak üzere, birçok kişiye ev sahipliği yapacak olan Başkent Moda Festival’in ilki, ünlü Marka ve Stil danışmanı Türkan Eraslankılıç koordinatörlüğünde 26-27-28 Ocak 2018 tarihleri arasında Meyra Palace Hotel’de düzenlenecek.

 

26-27-28 Ocak 2018 tarihleri arasında, ziyaretçilere açık olacak olan festivale, ücretsiz ulaşım imkânı ile katılım sağlanabiliyor. Ziyaretçilere ücretsiz Hint kınası yapılacak, konser ve söyleşilerle devam edecek olan festival, üç gün boyunca kadınların hayatını kolaylaştırmak adına ücretsiz çocuk oyun alanlarını hizmete sunacak.

 

Katılımcılar için ticari ve sosyal anlamda işbirliği imkânına kavuşacaklarını belirten

I. Başkent Moda Festival’i Genel Koordinatörü Türkan Eraslankılıç: “Giyimden aksesuara, ev tekstilinden geleneksel sanatlara, Türk mutfağından dekorasyona kadar, birçok farklı sektördeki firmaları bir araya getiriyoruz. Festivalimiz, yediden yetmişe, herkese ve her statüdeki insana hitap ediyor. Festivalimiz kaliteli olduğu kadar hesaplı ürün seçenekleriyle de göz dolduruyor. Ankara Mutlu Yuva ve Yaşam Derneğinin de katıldığı festivalde, yetim ve korunmaya muhtaç çocuklara da destek veriyoruz. Festivalimiz gerek katılımcılarıyla, gerek ziyaretçileriyle hepimizin ortak duygu, düşünce ve kültür değerleridir“ dedi.

 

 

ÜCRETSİZ SERVİS ARAÇLARI KALDIRILACAK NOKTALAR;

  Ziyaretçiler için ulaşım noktaları: Ulus Metro Durağı Çıkışı, Etlik Antares AVM Önü, Keçiören Belediyesi Önü, Eryaman Optimum AVM Önü, Mamak Kültür Merkezi Önü olmak üzere 5 merkezden ücretsiz ulaşım noktalarından servisler 11.30 ‘da festival alanına ulaştıracak, dönüş saati ise akşam 16.30’da gerçekleştirilecektir.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-ANKARA

HABER:BEDİRHAN DİNÇEL

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: I., BAŞKENT, MODA, FESTİVALİ, AÇILIYOR, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı