301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
12 Ocak 2019 - Cumartesi 11:51 Bu haber 427 kez okundu
 
AHİD Mamak Gençlik Kolları’ndan Akgül’e Ziyaret
Ankaralılar ve Ankara’ya Hizmet Edenler Derneği (AHİD) Mamak Gençlik Kolları olarak göreve başlayan Cihan Tüfekli ve yönetim kurulu üyeleri Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül’ü makamında ziyaret etti.
Ankara Haberi
AHİD Mamak Gençlik Kolları’ndan Akgül’e Ziyaret

Ankaralılar ve Ankara’ya Hizmet Edenler Derneği (AHİD) Mamak Gençlik Kolları olarak göreve başlayan Cihan Tüfekli ve yönetim kurulu üyeleri Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül’ü makamında ziyaret etti. Akgül’e çalışmaları hakkında bilgi veren Tüfekli, Mamak’ta gençlik adına yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Mamak’ta gerçekleştirilen çalışmalar ile gençlerin değer gördüklerine inandıklarını belirten Tüfekli, “Mamak’ta spor salonlarından, yüzme havuzuna, farklı branşlarda kurslara kadar gençlik adına yapılan çok güzel çalışmalar yer almakta. Bunlar için Mamak Belediye Başkanımız ve ekibine çok teşekkür ederiz” dedi. Tüfekli dernek olarak gençlik için çalışmalarını hızlandıracaklarını söyledi.

 

Gençliğe yatırım yaptık

 

AHİD Mamak Gençlik Kolları Başkanı Tüfekli’ye ve yönetim kuruluna ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Akgül, bugüne kadar STK’ların çalışmalarını her zaman desteklediklerini kaydederek, “İlçemiz, birçok hemşeri derneğinin bulunduğu bir yer. Mamak’ta yaşayan her yöre, her bölge insanımız ilçemize güzel bir renk ve zenginlik katıyor. Gençlerimizin sosyal ve kültürel anlamda daha ileriye gitmesi için gereken desteği her zaman verdik. Mamak Belediyesi olarak pek çok proje ile gençliğimize yatırım yaptık. Çalışmalarında derneğimiz ve gençlerimize başarı diliyorum” dedi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-ANKARA/MAMAK

HABER;ABDULLAH ORTAÇ

 
Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: AHİD, Mamak, Gençlik, Kolları’ndan, Akgül’e, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı