Haber Detayı
08 Nisan 2017 - Cumartesi 11:46 Bu haber 789 kez okundu
 
AK PARTİ ANKARA İL BAŞKANI YAMAN AYAŞ VE HAYMANA'DA YÜZDE 80 'EVET'İSTEDİ
Ak parti cuma günü (bugün 07.04.2017) Ankara’da iki miting düzenledi. Birisi Ayaş da diğeri de Haymana da olan mitingler de hem neşe hem de heyecan vardı.
Siyaset Haberi
AK PARTİ ANKARA İL BAŞKANI YAMAN  AYAŞ VE HAYMANA'DA YÜZDE 80 'EVET'İSTEDİ

Ak parti A nkara il Teşkilatı   07.04.2017 Ankara’da iki miting birden düzenledi.Mitinglerin ilkini  Ayaş ilçesinde düzenleyen Ak Oarti Ankara il Teşkilatı, ikinci Mitingi de Haymana ilçesinde düzenledeği mitingler de hem neş,hem coşku, hem de heyecan vardı.

 

Mitinge Ak parti il başkanı M. Nedim Yamalı, Ak parti milletvekillerinden, Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan Ankara Büyükşehir Belediye başkanı  Melih Gökçek, birçok partili il ve ilçe teşkilatı üyeleri ve de yoğun şekilde vatandaş katılımı vardı.

 

Ak Parti İl başkanı M. Nedim Yamalı seçime sayılı günler kaldığını  çok yoğun bir şekilde çalışmasına rağmen en az bir yorgunluk ya da yılgınlık belirtisi göstermediğini çünkü bu konunun partiler üstü bir konu oluğunu ve memleket meselesi olduğunu gayet iyi bildiklerini söyledi.  Bu amaçla da son ana kadar asla evet demek ten evet için, yani vatan için mücadele etmekten hem kendisi hem de parti teşkilatının vazgeçmeyeceğini dile getirdi ve Haymana ve Ayaş ilçelerinden EVET için söz aldı ve yüzde 80 bekliyorum dedi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-ANKARA

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: AK, PARTİ, ANKARA, İL, BAŞKANI, YAMAN, , AYAŞ, VE, HAYMANA'DA, YÜZDE, 80, 'EVET'İSTEDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı