Haber Detayı
26 Ekim 2017 - Perşembe 14:16 Bu haber 1448 kez okundu
 
AK PARTİ'DE 22 İL BAŞKANI DEĞİŞECEK
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, canlı yayında AK Parti'de değişim ve istifalarla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.Çalık yaptığı açıklamada Ak Parti'de 22 il Başkanının değişeceğini açıkladı.
Siyaset Haberi
AK PARTİ'DE 22 İL BAŞKANI DEĞİŞECEK

AK Parti'de istifa rüzgarı hız kesmiyor... AKP Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, canlı yayında oldukça önemli bir açıklamada bulundu ve "Cumhurbaşkanımızın genel başkan olmasıyla birlikte partideki yenileşme hareketimize hız verdik. Partinin yönetim kademesinde MKYK başta olmak üzere, teşkilatlarımızda bugün 22 il başkanımızın değişimi söz konusu. Kadın kollarımız, gençlik kollarımız, belediye başkanlarımız; her konuda yenilenme" ifadesini kullandı.

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, canlı yayında AK Parti'de değişim ve istifalarla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Çalık, 'İstifalar bir son değildir, yeni bir başlangıç olabilir. istifa eden belediye başkanlarımız, partimizde alınan kararları yerine getirmişlerdir. Bunların siyasi, hukuk, sosyal olarak sorunları varsa gereği yerine getirilecektir. Bizim aldığımız kararlar neticesindeki istifaların kabulü bizim için yeniden bir yenilenme hareketidir. Biz hep bir değişimin adresi olduğunu söyledik. 

 

 
 
 
kaynak:mynet haber

 

 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: AK, PARTİ'DE, 22, İL, BAŞKANI, DEĞİŞECEK,
Yorumlar
Haber Yazılımı