Haber Detayı
21 Mayıs 2018 - Pazartesi 14:50 Bu haber 1090 kez okundu
 
AK PARTİ'DE MİLLETVEKİL ADAY LİSTESİ BUGÜN AÇIKLANIYOR
Ak Parti de Milletvekili Adayları Bugün Açıklanıyor.24 Haziran seçimlerine az bir süre kala Bugün gözle ve kulaklar Ak Parti'de....
SEÇİM HABERLERİ Haberi
AK PARTİ'DE MİLLETVEKİL ADAY LİSTESİ BUGÜN AÇIKLANIYOR

Ak  Parti de Milletvekili Adayları Bugün Açıklanıyor.24 Haziran seçimlerine az bir süre kala  Bugün gözle ve kulaklar Ak Parti'de....

 

24 Haziran 2018 seçimleri için AK Parti 27. dönem milletvekili aday listeleri tamamlandı. İstanbul, Ankara ve İzmir milletvekili adayları arasında sürpriz isimler olduğu söyleniyor. AK parti adayları listesi bugün   YSK'ya teslim edilecek. AK Parti’nin 24 Haziran’da gerçekleştirilecek olan 27. dönem milletvekili adaylarının kimler olduğu belirlendi. 

 

24 Haziran 2018 seçimleri için hazırlanan milletvekili aday listeleri  bugün saat 15.00'a kadar YSK'ya teslim edilmes, bekleniyor.  AK Parti milletvekili adayları listesi bu hafta sonu kesinleşmiş ve teslime hazır hale geldi.Hazırlanan aday listesinin YSK'ya teslim edilmesinin ardından Kamuoyuna açıklanması bekleniyor.

 

24 Haziran 2018 seçimleri için AK Parti 27. dönem milletvekili aday listeleri tamamlandı. İstanbul, Ankara ve İzmir milletvekili adayları arasında sürpriz isimler olduğu söyleniyor. AK parti adayları listesi 21 Mayıs'ta YSK'ya teslim ediliyor. AK Parti’nin 24 Haziran’da gerçekleştirilecek olan 27. dönem milletvekili adaylarının kimler olduğu belirlendi. 

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: AK, PARTİ'DE, MİLLETVEKİL, ADAY, LİSTESİ, BUGÜN, AÇIKLANIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı