Haber Detayı
30 Ağustos 2017 - Çarşamba 08:13 Bu haber 1620 kez okundu
 
AK PARTİ'DE TÜRKİYE'NİN EN GENÇ BAŞKAN ADAYI OLDU
Türkiye'nin en genç (18) ilçe başkan A.adayı Ankara/Etimesgut’tan start verdi.
Gündem Haberi
AK PARTİ'DE TÜRKİYE'NİN EN GENÇ BAŞKAN ADAYI OLDU

 

Türkiye'nin en genç (18) ilçe başkan A.adayı Ankara/Etimesgut’tan start verdi.

 

Türkiye'nin en genç (18) ilçe başkanlarından biri olduğunu belirten Serhat SELÇUK adaylık dilekçesini Ak Parti Ankara İl Başkanı Mustafa Nedim YAMALI’ya bizzat vererek, ilçe başkan adaylığı için şöyle konuştu ;

 

16 Nisan 2017 Referandumundan sonra Sayın Cumhur Başkanımızın 18 yaşındaki gençlere teveccüh göstererek siyaset yolunu açmış olması hasebiyle biz gençlere güvenmiş olması, neler yapabileceğimizi biliyor olması bizler için çok büyük bir onurdur. Bu söylemden aldığım cesaretle böyle kutlu bir davaya , böyle asil bir millete Ak Parti bayrağı altında hizmet etmek, hızla gelişen ülkemizin gelişimine omuz vermek benim yaşımdaki genç bir siyasetçi için tarif edilemez bir mutluluktur.

 

Maalesef Etimesgutumuzda genç siyasetçi sayısının azlığı aşikar. Siyasi büyüklerimizin tecrübesini genç kardeşleriminde heyecanı ve çalışma azmini gördükten sonra bu kararı aldım. Allah nasib eder Sayın. Genel başkanımız da takdir ederse Ak Parti Etimesgut İlçe Başkanlığını yapmaya hazırım. Görevin şahsıma verilmesi halinde Etimesgutun hakkını sonuna kadar savunacağıma ve Etimesguta Ak Parti bayrağını dikeceğime söz veriyorum. Ak Parti İle siyaset Gençleşiyor Cesaretle Azimle Kutlu yürüyüşe devam..

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-ANKARA

Haber-foto : Mehmet CANSEVER

 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: AK, PARTİ'DE, TÜRKİYE'NİN, EN, GENÇ, BAŞKAN, ADAYI, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı