Haber Detayı
12 Ocak 2018 - Cuma 23:02 Bu haber 1196 kez okundu
 
AK PARTİ'DEN MARİDER'E ZİYARET
Mersinde faaliyet yürüten en önemli STK'lardan biri olan Mardin ve İlçeleri Eğitim Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği MARİDER'i AK Parti Mersin Milletvekili Ali Cumhur TAŞKIN, Akdeniz İlçe Başkanı Zafer Şahin ÖZTURAN ve Ak Parti Akdeniz ilçe yönetiminden oluşan heyet tarafından ziyaret gerçekleştirildi.
Mersin Haberi
AK PARTİ'DEN MARİDER'E ZİYARET

Mersinde faaliyet yürüten en önemli  STK'lardan biri olan Mardin ve İlçeleri Eğitim Kültür Dayanışma  ve Yardımlaşma Derneği MARİDER'i  AK Parti Mersin Milletvekili   Ali Cumhur TAŞKIN, Akdeniz İlçe Başkanı  Zafer Şahin ÖZTURAN ve Ak Parti Akdeniz ilçe yönetiminden oluşan heyet tarafından  ziyaret gerçekleştirildi.

 

Dernek merkezinde gerçekleşen ziyaret sırasında Ak Parti Heyetini ;MARİDER  Dernek Başkanı, yönetim kurulu ve üyeleri  tarafından karşılandı. Karşılıklı yerel düzeyde sorunlar konuşulduğu ziayret sırasında Heyet; Dernek Başkanı, yönetim kurulu ve üyelerimiz tarafından karşılandı. Karşılıklı yerel düzeyde sorunlar konuşuldu, derneğin  çalışmaları hakkında Ak Parti heyetine bilgi verilerek,hükümeten sosyal beklentiler dile getirildi 

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MERSİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: AK, PARTİ'DEN, MARİDER'E, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı