Haber Detayı
31 Aralık 2017 - Pazar 18:34 Bu haber 1159 kez okundu
 
AK PARTİ MARDİN İL BAŞKANI NİHAT ERİ’DEN YENİ YIL MESAJI
Ak Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri yeni yıl dolayısıyla yılı mesaj yayınladı.
Mardin Haberi
AK PARTİ MARDİN İL BAŞKANI NİHAT ERİ’DEN  YENİ YIL MESAJI

Ak Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri yeni yıl dolayısıyla yılı mesaj yayınladı.
 
 
Başkan Nihat Eri mesajında;
 
 
''Her anlamda dolu dolu geçen 2107 yılını bitirip 2018’den gün almaya başlayacağımız bu günlerin ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini yüce Rabbimden niyaz ederim.
 
2017 yılı ülkemiz açısından çok badirelerin atlatıldığı bir yıl oldu. Rabbime çok şükür ki bu badirelerin hepsinden de yüzümüzün akıyla çıkmayı başardık., Türkiye ekonomisi, yılın üçüncü çeyreğinde yüzde 11.1'lik çift haneli büyüme oranını yakalayarak dünyanın en hızlı büyüyen ülkesi oldu. Bu hepimizi gururlandıran büyük bir başarıdır. 
 
2017’nin en önemli icraatı olan taşeron işçilerine kadro hakkının verilmesi ise yüz binlerce ailenin yüzünün gülmesine vesile oldu. Türkiye Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımızın liderliklerinde hain Fetö örgütü ve tüm diğer tüm terör örgütleriyle hem içerde hem de dışarda yapmış olduğu amansız mücadelesini 2018’de de sürdürecektir. Tüm bu olumsuz koşullara rağmen ülkemiz hedeflerinden bir adım bile şaşmayacaktır”.
 
2018 YILI ÇALIŞMA YILI OLACAK
 
2018 yılına vurgu yapan İl Başkanı Nihat Eri, “AK Parti Mardin İl Başkanlığı olarak 2018 yılını inşallah 2019 seçimlerinin çalışmalarını hızlı bir şekilde yaparak geçireceğiz. Çünkü ne ülkemizin ne kadim şehir Mardin’imizin kaybedecek bir dakikası bile yoktur. Sayın Genel Başkanımızın yeni dönüşüm planlarına uygun hareket ederek Mardin’in  her karış toprağına ulaşarak, 10 ilçemizi tüm mahalle ve sokaklarıyla beraber ziyaret ederek vatandaşlarımızla bir araya geleceğiz. hemşehrilerimizle yapacağımız bu buluşmalarda şimdiye kadar yapmış olduğumuz çalışmaların yanında bundan sonra yapacaklarımızıda konuşup sorunlarına çözümler getireceğiz”.
 
KUDÜS İMTİHANIMIZDIR
 
Kudüs meselesi, Türkiye’yi ve bölgemizi yakından ilgilendiren çok önemli küresel bir olaydır. Dünyanın neresinde yaşarsa yaşasın tüm müslümanların ve mazlum halkların uğraşı ve imtihanı haline gelmiştir. Trumplu Amerika’nın yapmış olduğu her girişim, siyonist İsrail dışında hiçbir ülkeden destek görmemiş, aksine Kudüs’ün Filistin’in başkenti olarak ilan edilmesine vesile olmasının yolunu açmıştır. Türkiye ve Mardin olarak ilk kıblemiz olan Kudüs’e reva görülmeye çalışılan bu talihsiz karara karşı dik durarak tüm dünyaya sesimizi duyurmayı ve bu konuda öncü ülke olmayı başardık. Ben buradan tüm Mardinli kardeşlerime bu konuda dik duruş sergilediklerinden dolayı yürekten teşekkür ediyorum.
 
Bu duygularla 2018 yılının Mardin’li hemşerilerim, aziz milletimiz, güzel vatanımız, Alem-islam ve tüm insanlık için; huzur ve kardeşliğin egemen olduğu bir yıl olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum''Dedi
 
 
 
 
ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN
Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: AK, PARTİ, MARDİN, İL, BAŞKANI, NİHAT, ERİ’DEN, , YENİ, YIL, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı