301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
21 Aralık 2018 - Cuma 20:08 Bu haber 2974 kez okundu
 
AK PARTİ MARDİN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI SALI GÜNÜ AÇIKLANIYOR
AK Parti Mart 2019 yerel seçimlerinde aday göstereceği Mardin ilçe belediye başkan adaylarının Ak Parti Genel Merkezi tarafından çok gizli tutulduğu ve 25 Aralık salı günü Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanacağı öğrenildi.
Mardin Haberi
AK PARTİ MARDİN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI SALI GÜNÜ AÇIKLANIYOR


AK Parti Mart 2019 yerel seçimlerinde aday göstereceği Mardin ilçe belediye başkan adaylarının Ak Parti Genel Merkezi tarafından çok gizli tutulduğu ve 25 Aralık  salı günü Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanacağı öğrenildi.

 

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde de sandıktan başarıyla çıkmak isteyen Ak Parti Mardin Büyükşehir ve ilçe Belediye Başkanlığı seçimlerinde  başarılı olmak istiyor.

 

Ak Parti Genel Merkezi tarafından Mardin ilçe Belediye başkan seçimlerinde işi çok ciddi tutuyor,Mardin'de ilçe Belediye başkanlığı  için adaylık başvurusunda bulunan isimlerin  dışında adaylara yer verilebileceği belirtilen listenin bizzat Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 25 Aralık  salı günü  açıklanacağı öğrenildi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-ANKARA

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: AK, PARTİ, MARDİN, İLÇE, BELEDİYE, BAŞKAN, ADAYLARI, SALI, GÜNÜ, AÇIKLANIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı