Haber Detayı
07 Haziran 2018 - Perşembe 23:40 Bu haber 4012 kez okundu
 
AK PARTİ MARDİN MİLLETVEKİLİ ADAYI KÖSEN''SEÇİM GÜNÜ HERKES SANDIKLARA MUTLAKA GİTMELİ ''
24 Haziran seçimleri yaklaşırken çalışmalarına hız veren Ak Parti Mardin Milletvekili adayı İbrahim Kösen , Kızıltepe ilçesindeki Seçim Koordinasyon Merkezinde vatandaşlarla buluşuyor.Kösen burada yaptığı açıklamada 24 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yaptı, yeni ve güçlü Türkiye’yi anlattı.
SEÇİM HABERLERİ Haberi
AK PARTİ MARDİN MİLLETVEKİLİ ADAYI KÖSEN''SEÇİM GÜNÜ HERKES SANDIKLARA MUTLAKA GİTMELİ ''

24 Haziran seçimleri yaklaşırken çalışmalarına hız veren Ak Parti Mardin Milletvekili adayı İbrahim Kösen , Kızıltepe ilçesindeki Seçim Koordinasyon Merkezinde vatandaşlarla buluşuyor.Kösen burada yaptığı açıklamada  24 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yaptı, yeni ve güçlü Türkiye’yi anlattı. 

 

İbrahim Kösen yeni Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini anlattı ve bu seçimin çok önemli olduğun altını çizerek “Mutlaka sandığa gidin. İnanıyorum ki tüm vatandaşlarımız bunun bilinci ve sorumluluğunu taşıyor. Bu seçim ülkemizin geleceği… bu seçim, çocuklarımızın geleceği. İnşallah 24 Haziran’dan sonra bir araya gelecek, birlik ve bütünlük içinde kalkınma hamlemizde koşar adımlarla hep birlikte  yürümeye devam edeceğiz. Sanayicimiz ihracata, ekonomiye, istihdama büyük katkı sağlıyor. İşçilerimiz, memurlarımız ekonomimizin en temel unsuru, en önemli yapı taşları. Hep beraber Mardinimizi ve , ülkemizi kalkındıracağız. ” dedi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: AK, PARTİ, MARDİN, MİLLETVEKİLİ, ADAYI, KÖSEN''SEÇİM, GÜNÜ, HERKES, SANDIKLARA, MUTLAKA, GİTMELİ, '',
Yorumlar
Haber Yazılımı