Haber Detayı
13 Ağustos 2017 - Pazar 12:25 Bu haber 524 kez okundu
 
AK Parti’nin 16. kuruluş yıldönümü Sincan’da kutlanacak
AK Parti’nin 16. kuruluş yıldönümü Sincan’da kutlanacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın katılacağı program Harikalar Diyar’ında düzenlenecek.
Gündem Haberi
AK Parti’nin 16. kuruluş yıldönümü Sincan’da kutlanacak

AK Parti’nin 16. kuruluş yıldönümü Sincan’da kutlanacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın katılacağı program Harikalar Diyar’ında düzenlenecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Sincanlılarda ayrı bir yeri olduğunu ifade eden Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna “Cumhurbaşkanımızın Sincan’ı tercih etmesi bizleri mutlu etti” ifadelerini kullandı. Program 14 Ağustos pazartesi günü saat 18.00’de gerçekleşecek.

 

Devletin zirvesi Sincan’da… AK Parti’nin 16. Kuruluş yıldönümü Sincan’da kutlanacak. Programa Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım da katılacak.  İlçede hazırlıkları devam eden program; 14 Ağustos pazartesi günü saat 18.00’de gerçekleşecek.

 

Kutlamalar için Sincan’ın tercih edilmesinden mutluluk duyduğunu ifade eden Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna “ Milletin içinden çıkan bir Anadolu yiğidi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın milletle beraber yazdığı bir destandır AK Parti. Bu yüzden o destanın kuruluş yıldönümünün Sincan’da kutlanacak olması bizleri onure etti” dedi. Başkan Tuna “ Sincanlıların kalbinde Sayın Cumhurbaşkanımızın ayrı bir yeri var. Aynı şekilde Cumhurbaşkanımız da her fırsatta Sincanlılarla bir araya gelmeye özen gösteriyor. Onun desteğini arkamızda hissediyoruz. Karşılıklı olan sevgimiz bu sene bu kutlamayla taçlanacak inşallah” diye konuştu. 

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-ANKARA

ABDULLAH ORTAÇ/ANKARA

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: AK, Parti’nin, 16., kuruluş, yıldönümü, Sincan’da, kutlanacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı