Haber Detayı
22 Aralık 2017 - Cuma 09:35 Bu haber 3038 kez okundu
 
AK PARTİ YENİ İL BAŞKANI NİHAT ERİ SALI GÜNÜ MARDİN'DE OLACAK
Ak Parti Mardin il Başkanı Mehmet Ali Dündar'ın istifasının ardından,yapılan müracaatlar ve başvuru sürecinden sonra Ak Parti Genel Merkezi tarafından yeniden Mardin İl Başkanlığı görevine atanan 22.Dönem Mardin Milletvekili ve Ak Parti Mardin Kurucu il Başkanı Nihat Eri,İl Başkanlığı görevine başlamak üzere 26 Aralık 2017 Salı günü Mardin'de olacağı öğrenildi.
Gündem Haberi
AK PARTİ  YENİ İL BAŞKANI  NİHAT ERİ SALI GÜNÜ MARDİN'DE OLACAK

Ak Parti Mardin il Başkanı Mehmet Ali Dündar'ın istifasının ardından,yapılan müracaatlar ve başvuru sürecinden sonra Ak  Parti Genel Merkezi tarafından yeniden Mardin İl Başkanlığı görevine atanan 22.Dönem Mardin Milletvekili ve Ak Parti Mardin Kurucu il Başkanı Nihat Eri,İl Başkanlığı görevine başlamak üzere 26 Aralık 2017  Salı günü Mardin'de olacağı öğrenildi.

 

 

Ankara'ya  çağrılan  Ahmet Vejdi Kahraman,Cengiz Demirkaya ve Nihat Eri,Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yapılan istişareler sonucunda 20 Aralık 2017 tarihinde  Mardin İl Başkanlığına 22. Dönem Mardin Milletvekili Nihat Eri'nin, Van İl Başkanlığına ise 23. Dönem Van Milletvekili Kayhan Türkmenoğlu'nun atandığını açıklanmıştı.

 

Ankara'da bulunan  ve Ak Parti Genel Merkezinde toplanan 120. Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katılan Ak Parti Mardin İl Başkanı  Nihat Eri'nin  26  Aralık 2017 Salı  günü THY'nın tarifeli uçağı ile Ak Parti Mardin Milletvekilleri Orhan Miroğlu ve Ceyda Bölünmez Çankırı ile birlikte Mardin'e giderek Mardin 'de  İl Başkanlığı görevine başlayacağı öğrenildi.

 

Ak Parti Mardin il Teşkilatı  tarafından Mardin Hava limanında karşılanması beklenen Ak Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri'nin araç konvoyu eşliğinde il Binasına geçmesi bekleniyor.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-ANKARA

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: AK, PARTİ, , YENİ, İL, BAŞKANI, , NİHAT, ERİ, SALI, GÜNÜ, MARDİN'DE, OLACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı