Haber Detayı
18 Eylül 2017 - Pazartesi 16:59 Bu haber 1293 kez okundu
 
ANADOLU YAKASI’NIN EN GÖRKEMLİ 5M MİGROS’U HİZMETE AÇILDI
Tüketicinin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını, dünya standartlarında karşılayan 5M Migros mağazası, Meydan İstanbul AVM’de açıldı.​
Şirket Haberleri Haberi
ANADOLU YAKASI’NIN EN GÖRKEMLİ 5M MİGROS’U  HİZMETE AÇILDI

Tüketicinin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını, dünya standartlarında karşılayan 5M Migros mağazası, Meydan İstanbul AVM’de açıldı. 5M Migros’un yeni ürünlerle zenginleştirilmiş oyuncak reyonu, ilk defa uygulanan segmente edilmiş ve görsel tasarımı yenilenmiş Anne-Bebek kategorisi, müşteri deneyiminin ön plana çıkarıldığı elektronik kategorisi ve ilk kez uygulanan elektronik teşhir stantlarıyla ayrıcalıklı hizmet verecek. Ayrıca, atıştırmalık kategorisinde Migros’a özel reyon tasarımı uygulanan mağazada 30.000 üzerinde ürün çeşidi müşterilerin beğenisine sunulacak.

 

Türk perakende sektörünün öncü markası Migros bünyesindeki yeni 5M Migros mağazası, Türkiye’nin en büyük açık alışveriş merkezi olan Meydan İstanbul AVM’de açıldı. Meydan İstanbul 5M Migros genişletilen ürün ve marka çeşidinin yanı sıra ilk kez uygulanan elektronik teşhir stantları ile dikkat çekiyor.

 

30.000 üzeri ürün çeşidiyle hizmet verecek olan Meydan İstanbul 5M Migros’ta, özel kategori dünyaları oluşturuldu. Migros’un benzersiz ve üstün Taze Dünyasına ilave olarak farklı tasarımıyla dikkat çeken Anne - Bebek kategorisi ilk defa müşterilerin beğenisine sunuldu. Mağazanın kişisel bakım bölümünde ise müşterilerden gelen yorumlar doğrultusunda kozmetik alanı daha geniş ve renkli kuruldu. Özel tasarımlarla atıştırmalık reyonu geliştirilen 5M Migros’un içerisinde aynı zamanda keyifli bir alışveriş molası sunan 5M Migros Cafe alanı bulunuyor. Yemek seçeneklerine ek olarak müşterilerin yanı başında, geleneksel yöntemlerle hazırlanıp pişirilen gözleme standı sunum alanında bir ilke imza atıyor.

 

15 Eylül 2017 tarihinde gerçekleşen açılış törenine, Anadolu Grubu, Migros Ticaret A.Ş. ve Meydan İstanbul Yönetim kadrosu üst düzey yöneticileri katıldı.

 

 

Günümüz teknolojisi ile doğanın bütünleştiği eşsiz ve çevre dostu mimarisi ile Türkiye’nin en önemli alışveriş merkezlerinden olan “Meydan İstanbul’’ yılda yaklaşık 32.000.000 ziyaretçisi ile dünyanın önde gelen perakende markalarını barındırmaktadır. Meydan İstanbul ulusal ve uluslararası 170’i aşkın marka, nezih yeme-içme alanları ile, 2.500 koltuk kapasiteli en son teknoloji sinema salonları ve yıllık 12.000.000 araç girişli kapalı/açık otoparkları ve vale noktası ile müşterilerine hizmet vermektedir.

 

 

artuklu haber ajansı-istanbul

 

 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: ANADOLU, YAKASI’NIN, EN, GÖRKEMLİ, 5M, MİGROS’U, , HİZMETE, AÇILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı