301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
01 Ekim 2018 - Pazartesi 09:44 Bu haber 904 kez okundu
 
ANKARA'DA EKMEĞE FAHİŞ ZAM!
Ankara'da somun ekmeğin fiyatının (200 Gram) 1.25 TLolarak zamlandı.Ankara'da bu sabahtan itibaren zam yapan fırıncılar ekmeği 1.25Tl'den satmaya başladılar.Ankara'da Eski fiyat 1 TL idi. Yani Ankara'da ekmek fiyatına yüzde 25 zam yapılarak ekmek fiyatı 25 Kuruş artırılmış oldu..
- Haberi
ANKARA'DA EKMEĞE FAHİŞ ZAM!

Ankara'da somun ekmeğin fiyatının (200 Gram)   1.25 TLolarak zamlandı.Ankara'da bu sabahtan itibaren zam yapan fırıncılar ekmeği 1.25Tl'den satmaya başladılar.Ankara'da  Eski fiyat 1 TL idi. Yani Ankara'da ekmek fiyatına yüzde 25 zam yapılarak ekmek fiyatı  25 Kuruş artırılmış oldu..  

 

Vatandaşın Ekmeğine göz diken Fırıncılar Başkent Ankara'da Ekmeğe yüzde yirmbeş zam yaparak,bu sabahtan itibaren  ekmeğin fiyatının (200 Gram)   1.25 TLolarak uygulamaya koydu.Sabah saatlerinde fırınlardan ekmek almaya giden Başakentli vatandaşlar Ekmek zammı ile şok'a uğradı.5 Ekmek almak için Fırına giden vatandaş 4 Ekmek ile yetinmek zorunda kaldı.

 

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin Ankara'da geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada Ankara'da yıl sonuna kadar  ekmeğe zam yapılmayacağınıaçıklamasını rağmen ,Bu sabahtan geçerli olarak , Fırıncılar Odasının zam kararını uygulayan Başkentli Fırıncılar,Bakan'a rağmen   Ankara'da ekmek fiyatlarına fahiş oranda  zam yapılması Başkentli  vatandaşları  şaşkına uğrattı.

 

Piyasalara yağmaya devam eden zam yağmurları,Emekliyi,dar gelirli vatandaşları perişan ediyor.Ocak ayına kadar zam alamayacak olan vatandaşlar,Gıda ürünlerine her gün yapılan fahiş zamlarla, geçim derdine düştü. 

 

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-ANKARA

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: ANKARA'DA, EKMEĞE, FAHİŞ, ZAM!,
Yorumlar
Haber Yazılımı