Haber Detayı
06 Ocak 2019 - Pazar 18:22 Bu haber 547 kez okundu
 
ANKARA'DA KAR YAĞIŞI ETKİLİ OLMAYA DEVAM EDİYOR!
Ankara'da sabah saatlerinde başlayan kar yağışı akşam saatlerinde de etkili olmaya devam ediyor.Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada , Ankara'da kar kalınlığının 15 santimetreyi bulabileceği belirtilirken,.Buzlanma ve Don uyarısı da yapıldı.
Ankara Haberi
ANKARA'DA KAR YAĞIŞI ETKİLİ OLMAYA DEVAM EDİYOR!

Ankara'da sabah saatlerinde başlayan kar yağışı akşam saatlerinde de etkili olmaya devam ediyor.Meteoroloji  Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada , Ankara'da kar kalınlığının 15 santimetreyi bulabileceği belirtilirken,.Buzlanma ve Don uyarısı da yapıldı.

 

Başkenr Ankara'da kar yağışı etkili olmaya devam ediyor.Meteoroloji  Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada ,bu gece ve pazartesi sabah saatlerinde il genelinde kuvvetli buzlanma ve don görüleceği tahmin ediliyor. Ankara'daki kar yağışı ve buzlanma nedeniyle başta ulaşım sorunları olmak üzere yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması uyarısında bulunulurken,Vatandaşlar Okulların tatil olup olmayacağını merak ediyorlar.

 

Sabah saatlerinden beri Ankara'da kar yağışı aralıklarla etkili oluyor.Yüksek yerlerde kar kalınlığının 20 cm'yi bulduğu ve gece saatlerinde de kar yağışının sürmesi halinde Okulların Tatil edileceği konuşuluyor.

 

Ankara Valiliğinden  şu saate kadar resmi bir açıklama yapılmadı,Ancak gece saatlerinde Ankara Valisi Vasip Şahin'in  açıklama yapması bekleniyor.

 

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-ANKARA

HABER;ABDULLAH ORTAÇ

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: ANKARA'DA, KAR, YAĞIŞI, ETKİLİ, OLMAYA, DEVAM, EDİYOR!,
Yorumlar
Haber Yazılımı