Haber Detayı
28 Aralık 2017 - Perşembe 11:30 Bu haber 885 kez okundu
 
ANKARA'NIN GÖBEĞİ KIZILAY'DA KIZILAY HOT DÖNER'DEN 1 TL'YE UCUZ ÇAY KAMPANYASI
İşletmeciliğini Ali Macar'ın,yaptığı Kızılay Hot Döner Öğrenci Muhiti olan Kızılay'da Öğrencilere 1 TL'ye çay içme olanağı sunuyor..Kızılay Hot Döner'in kampanyasına öğrenciler de memnuniyetle karşılıyor.
Ankara Haberi
ANKARA'NIN GÖBEĞİ KIZILAY'DA  KIZILAY HOT DÖNER'DEN 1 TL'YE UCUZ  ÇAY KAMPANYASI

 İşletmeciliğini Ali Macar'ın,yaptığı Kızılay Hot Döner Öğrenci Muhiti olan Kızılay'da Öğrencilere 1 TL'ye çay  içme olanağı  sunuyor..Kızılay Hot Döner'in kampanyasına öğrenciler de memnuniyetle karşılıyor.

 

 

Kaliteli yemeklerinin yanısıra Öğrenci mekanlarından biri olan Kızılay semtinde Selanik 2 caddesi 44/a Adresinde faaliyet yürüten Kızılay Hot Döner Öğrencilere  sıcak ortamda ders çalışırken taze ve sıcak çay içme  olanağı sunuyor.

 

Hot Döner  hem Tavuk hem de Et Döneri ile müşteriilerine değişik seçenekler sunuyor.Hot Döner ile özel soslu HATAY dönerini dünya pazarına açarak  Türkiye genelinde her gün büyüyen bayi ağı ile Hat Döner  Türk mutfağının vazgeçilmezlerinden olan döneri, Hatay usulü sosla buluşturdu.Hot Döner  ortaya dayanılmaz lezzet “özel Hatay soslu döner”i . “düşük maliyet karlı yatırım” mottosuyla pazarın büyümesine katkı sağlayarak kaliteli, yemek fısatı ile Gençlerin büyük beğenisini kazandı.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: ANKARA'NIN, GÖBEĞİ, KIZILAY'DA, , KIZILAY, HOT, DÖNER'DEN, 1, TL'YE, UCUZ, , ÇAY, KAMPANYASI,
Yorumlar
Haber Yazılımı