Haber Detayı
15 Haziran 2017 - Perşembe 17:01 Bu haber 434 kez okundu
 
ANKARALI MALİ MÜŞAVİRLER ASMMMO İFTARINDA BULUŞTU
Ankara Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası(ASMMMO) Gölbaşı İlçesi'nde düzenlediği geleneksel Ramazan İftarında Ankaralı Mali Müşavirleri ve muhasebecileri bir araya getirdi.
Ankara Haberi
ANKARALI MALİ MÜŞAVİRLER ASMMMO İFTARINDA BULUŞTU

Ankara Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası(ASMMMO) Gölbaşı İlçesi'nde düzenlediği geleneksel Ramazan İftarında Ankaralı Mali Müşavirleri ve muhasebecileri bir araya getirdi. ASMMMO Yönetimi aynı zamanda 75.Yıl Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nden 50 yaşlı vatandaşı düzenledikleri iftarda misafir etti. Yoğun bir katılımın düzenlendiği iftarın açılış konuşmasını ASMMMO Başkanı Ali Şahin yaptı.

 

MESLEKTAŞLARIMIZ BİZİM İÇİN DEĞERLİ

 

ASMMMO Yönetimi olarak meslektaşları ile birlikte olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Şahin, "her türlü inanç ve düşüncedeki meslektaşlarımız bizler için aynı değerde ve önemdedir. Bu anlamda, insanlarımızın inançları temelinde bazı kutsal gün ve etkinliklerde, oda kaynaklarını kullanarak kendimize siyasi rant elde etme endişesinde olmadık ve bundan sonra da olmayacağız. Son günlerde basında çıkan haberlerimize baktığınızda odamız insani değerleriyle ve sosyal sorumluluğu ile kendini göstermiştir."dedi.

 

Barış ve kardeşliğin önemini vurgulayan Şahin şunları söyledi:  Bu mesleğin temsilcileri, ülkenin sorumluluk sahibi aydınları olarak; düşmanlıklara, savaşlara, ötekileştirmelere inat sevgiyi ve hoş görüyü egemen kılmak için üzerimize düşeni yapmak zorundayız.

 
 
ARTUKLU HABER AJANSI-ANKARA
Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: ANKARALI, MALİ, MÜŞAVİRLER, ASMMMO, İFTARINDA, BULUŞTU,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
ANKARALI MALİ MÜŞAVİRLER ASMMMO İFTARINDA BULUŞTU
ANKARALI MALİ MÜŞAVİRLER ASMMMO İFTARINDA BULUŞTU
ANKARALI MALİ MÜŞAVİRLER ASMMMO İFTARINDA BULUŞTU
Yorumlar
Haber Yazılımı