Haber Detayı
12 Kasım 2017 - Pazar 10:46 Bu haber 697 kez okundu
 
ANKARALI MALİ MÜŞAVİRLER KENDİLERİNİ GELİŞTİRİYOR
Ankara Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası(ASMMMO) meslek mensuplarının gelişimi ve değişen yasal uygulamaların sağlıklı takip edilebilmesi için meslek mensuplarına yönelik eğitimlerine devam ediyor.
Ankara Haberi
 ANKARALI MALİ MÜŞAVİRLER KENDİLERİNİ GELİŞTİRİYOR

Ankara Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası(ASMMMO) meslek mensuplarının gelişimi ve değişen yasal uygulamaların sağlıklı takip edilebilmesi için meslek mensuplarına yönelik eğitimlerine devam ediyor. Kocatepe Kültür Merkezinde düzenlenen "Muhtasar ve Prim Hizmet Beyannamesi Birleştirilme Semineri" yoğun bir katılıma sahne oldu. ASMMMO Başkanı Ali Şahin meslek mensuplarına verdikleri eğitimlerle Ankara Ekonomisine de katkı yaptıklarını vurguladı.

 
 
Katılımın yoğunluğundan ötürü bazı meslek mensuplarının ayakta izlediği seminer Mustafa Kemal Atatürk ve Silah Arkadaşları için yapılan saygı duruşu ve hep bir ağızdan okunan İstiklal Marşı ile başladı. 
 
 
ANKARALI MALİ MÜŞAVİRLER KENDİLERİNİ GELİŞTİRİYOR
 
 
Yaptıkları eğitimle sadece meslek mensuplarına değil ekonomik verilerini düzenledikleri iş dünyasına da katkı sağladıklarını ifade eden ASMMMO Başkanı Ali Şahin şunları söyledi: Bundan sonra E-Fatura ve E-Defter, Vergi incelemelerinde karşılaşılan sorunlar, yıl sonu ya da dönem sonu işlemleri ile seminerlemiz devam edecek. Bilirkişilik eğitimlerini ülkemizde ilk başlatan odalardan biriyiz. Eğitimlerimiz devam ediyor. Meslekte uzmanlaşma diye adlandırdığımız alanlarda eğitimlerimize devam edeceğiz. Sizden gelen geri dönüşler sonucunda ilk olarak bağımsız denetim eğitimiyle başladık daha sonra iş denetimi, iş kontrol, hile denetimi ve son olarak şirket değerlemesi ile ilgili uzmanlık eğitimlerimiz devam ediyor ve devam edecek.
 
 
SEMİNERE KATILANLARA PLAKET
 
 
ASMMMO tarafından düzenlenen "Muhtasar ve Prim Hizmet Beyannamesi Birleştirilme Semineri"ne Kırşehir SMMM Odası Başkanı Özgür Albayrak, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Yavuz Kara, SGK Rüzgarlı Güvenlik Merkezi Müdürü Birol Toprak, SGK Rüzgarlı Sosyal Güvenlik Merkezi Müdür Yardımcısı Mehmet Yalçın konuşmacı olarak katılırken seminer sonrası konuşmacılara birer plaket verildi. Seminer çekilen toplu fotograf ile sona erdi.
 
 
 
 
ARTUKLU HABER AJANSI-ANKARA
 
Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: , ANKARALI, MALİ, MÜŞAVİRLER, KENDİLERİNİ, GELİŞTİRİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı