Haber Detayı
05 Şubat 2018 - Pazartesi 14:57 Bu haber 797 kez okundu
 
Antikkapı’nın çalışanlarına kıdem plaketi
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Anikkapı AŞ personeli için Seka Deniz ‘de hizmet yılı ödül töreni düzenlendi.
Belediye Haberleri Haberi
Antikkapı’nın çalışanlarına kıdem plaketi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Anikkapı AŞ personeli için Seka Deniz ‘de hizmet yılı ödül töreni düzenlendi.

 

  Düzenlenen programda 5-10 ve 15’inci hizmet yılını doldurmuş Anikkapı AŞ personeline plaket takdim edildi. İlk kez gerçekleştirilen program gelecek yıllarda da düzenlenecek. HER YIL YAPILACAK Programa Antikkapı AŞ Genel Müdürü İslam Yücel, UlaşımPark AŞ Genel Müdürü Yasin Özlü, yönetici ve tüm Antikkapı AŞ çalışanları aileleri ile birlikte katıldı. Programda konuşan Antikkapı AŞ İnsan Kaynakları Müdürü Tuğba Büyükgöz “Antikkapı AŞ bölgemizin hizmetleriyle sektörde kendini kanıtlamış en köklü firmalarından biri. Böyle köklü bir firmanın en genç çalışanlarından biri olarak aranıza katılmış olmaktan mutluluk duyuyorum. Bu akşam bir başlangıç olacak ve bundan sonraki yıllarda da geleneksel olarak kutlanmaya devam edecek” dedi.

GÜZEL TESİSLER KAZANDIRDINIZ

UlaşımPark AŞ Genel Müdürü Yasin Özlü de konuşmasında “Kocaeli Büyükşehir Belediyesi büyük bir aile. Biz de bu ailenin içinde birer ferdiz. Çok güzel gelişmeler oldu. Çok güzel tesisler kazandırdınız bu şehre. Hepinizi tebrik ediyorum. Başarılar diliyorum. Arkadaşlarımızdan çok destek gördük dualarını esirgemediler. Hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

TASARRUFA VURGU

Antikkapı AŞ Genel Müdürü İslam Yücel ise konuşmasında şunları kaydetti: “Yasin Özlü’den görevi devraldığımızda Antikkapı ve Sekapark AŞ’yi birleştirme süreçlerini önümüzde bulduk. Önümüzde çok iş vardı. Sağolsun Yasin bey her zaman yanımızda oldu. Bu akşam burada olmak benim için büyük mutluluk. Antikkapı ailesinin bu kadar büyük olduğunu hmek, görmek ayrı bir duygu. Elimizden geldiğince standartlarımıza göre çalışıyoruz.” Antikkapı AŞ Genel Müdürü İslam Yücel tasarrufa da vurgu yaparak şirket olarak tasarruf konusunu önemsediklerini ve uyguladıklarını kaydetti. Genel Müdürü Yücel “Sadece yüzde 2 tasarruf sağlayarak bir buçuk milyon kazanç sağlıyoruz. Bu da şu içinde bulunduğumuz tesisten iki tane yapıyor” dedi.

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Antikkapı’nın, çalışanlarına, kıdem, plaketi, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı