Haber Detayı
19 Kasım 2017 - Pazar 09:46 Bu haber 825 kez okundu
 
Arslan ve Akgül Mamaklı taksicilerle buluştu
İlçe esnafıyla sık sık bir araya gelen Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Ankara Milletvekili Ali İhsan Arslan ve Ak parti Mamak ilçe Başkanı Muhammed Abdullah Özer ile birlikte Nata Vega Anatolium Taksi durağını ziyaret etti.
- Haberi
 Arslan ve Akgül Mamaklı taksicilerle buluştu

İlçe esnafıyla sık sık bir araya gelen Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Ankara Milletvekili Ali İhsan Arslan ve Ak parti Mamak ilçe Başkanı Muhammed Abdullah Özer ile birlikte Nata Vega Anatolium Taksi durağını ziyaret etti. Taksi durağında esnaf ile sohbet ederek, sorunları dinleyen Akgül, Mamak’ta taksici esnafının çalışma şartlarını ve memnuniyetini artırmak için ellerinden geleni yaptıklarını söyledi.

 

Başkent’in en gözde yerlerinden biri

 

Taksici esnafının değerlendirmelerinin son derece önemli olduğunu ifade eden, Ankara Milletvekili Ali İhsan Arslan “Sizler hem kendi gözlemlerinizi hem de vatandaşın gözlemlerini bize aktarıyorsunuz” dedi. Mamak’ta yaşanan dönüşümü yakından takip ettiklerini dile getiren taksici esnafı, “İşimiz gereği Başkent’i cadde cadde, sokak sokak geziyoruz. Mamak’ta yaşanan dönüşümün ve gelişimin farkındayız. Önceden bu bölgeye kimse gelmek dahi istemezken bu gün buralar Başkent’in en gözde yerlerinden birisi haline geldi” dedi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-ANKARA/MAMAK

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: , Arslan, ve, Akgül, Mamaklı, taksicilerle, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı