Haber Detayı
13 Kasım 2017 - Pazartesi 10:36 Bu haber 653 kez okundu
 
ARTUKLU İLÇESİNDE SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI KALDIRILDI
Mardin Valiliği tarafından 11 Kasım 2017 Cumartesi günü saat: 00.01 itibari ile sokağa çıkma yasağı ilan edildiği duyurulan,Artuklu İlçesine bağlı Çukuryurt kırsal mahallesinde, Yukarıaydınlı kırsal mahallesinde, Aşağıaydınlı kırsal mahallesinde ve Çayırpınar kırsal mahallesinde ilan edilen sokağa çıkma yasağı 12 Kasım 2017 Pazar günü saat:10.30 itibari ile kaldırıldığı açıklandı.
- Haberi
ARTUKLU İLÇESİNDE  SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI KALDIRILDI

Mardin Valiliği tarafından 11 Kasım 2017 Cumartesi günü saat: 00.01 itibari ile sokağa çıkma yasağı ilan edildiği duyurulan,Artuklu İlçesine bağlı Çukuryurt kırsal mahallesinde,  Yukarıaydınlı kırsal mahallesinde, Aşağıaydınlı kırsal mahallesinde  ve Çayırpınar kırsal  mahallesinde ilan edilen sokağa çıkma yasağı 12 Kasım 2017 Pazar günü saat:10.30 itibari ile kaldırıldığı açıklandı.

 

 

Mardin Valiliğinden konuya ilişkin olarak yapılan yazılı açıklamada;

 

'' İlimiz Artuklu İlçesi kırsal mahallelerinde, BTÖ mensupları etkisiz hale getirmek ve vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlamak maksadıyla, 5442 Sayılı İl İdaresi Kanunu’nun ilgili maddeleri gereğince; 11 Kasım 2017 Cumartesi günü saat: 00.01 itibari ile sokağa çıkma yasağı ilan edildiği duyurulmuştu.

 


        İcra edilen operasyonlar sona erdiğinden Artuklu İlçesine bağlı Çukuryurt kırsal mahallesinde,  Yukarıaydınlı kırsal mahallesinde, Aşağıaydınlı kırsal mahallesinde  ve Çayırpınar kırsal  mahallesinde ilan edilen sokağa çıkma yasağı 12 Kasım 2017 Pazar günü saat:10.30 itibari ile kaldırılmıştır.

 


        Vatandaşlarımıza, can ve mal güvenliklerinin sağlanması amacıyla uygulanan sokağa çıkma yasağına gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz.

 


         Kamuoyuna saygı ile duyurulur.''denildi.

 

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ARTUKLU, İLÇESİNDE, , SOKAĞA, ÇIKMA, YASAĞI, KALDIRILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı