Haber Detayı
11 Nisan 2018 - Çarşamba 12:45 Bu haber 1015 kez okundu
 
AŞKIM KAPIŞMAK ile “İNSANIZ İŞTE “ Performansı Avrupa’da TARKAN’I geçti
Davranış Bilimleri Uzmanı ve yazar Aşkım Kapışmak “İnsanız İşte” performansı ile 6 ülke, 10 şehirde büyük bir turneye imza atıyor
Magazin Haberi
AŞKIM KAPIŞMAK ile  “İNSANIZ İŞTE “ Performansı  Avrupa’da TARKAN’I geçti

Davranış Bilimleri Uzmanı ve yazar Aşkım Kapışmak “İnsanız İşte” performansı ile 6 ülke,10 şehirde büyük bir turneye imza atıyor.29 Mart’ta Köln ile başlayan turne sırasıyla 30 Mart Hollanda Rotterdam,1 Nisan Almanya Aachen,2 Nisan Almanya Bielefeld ve Dortmund,6 Nisan İngiltere Londra;8 Nisan Belçika Brüksel,10 Nisan Fransa Paris,13 Nisan İsviçre Zürih,14 Nisan İsviçre Basel diye belirlenen ve gerçekleşen turneye ilgi büyük. Zaman zaman yoğun kuyrukların oluştuğugösteriler izleyicilerden büyük beğeni topluyor.

AŞKIM KAPIŞMAK ile  “İNSANIZ İŞTE “ Performansı  Avrupa’da TARKAN’I geçti

Avrupa’da yaşayan Türklerin büyük ilgi gösterdiği Aşkım Kapışmak ile “İnsanız işte” Performansı izleyenlerin büyük beğenisini ve takdirini topluyor.17 günde 6 ülke ve 10 şehirde gerçekleşen turne ile bu kadar kısa sürede, bu kadar ülke ve şehirde yakalanılan başarı ile Tarkan’ı geçti. Gösteri sonrası oluşan imza kuyrukları ile turne büyük bir başarıya imza attı.

Almanya Turnesinde sahnede Evlilik teklifi Sürprizi

Aşkım Kapışmak ile “İNSANIZ İŞTE”  performansı Almanya turnesi sırasında Bielefeld’te  evlilik teklifi sürprizi yaşandı. Bielefeld’te yaşayan Selçuk Sarısoy gösteriyi izlemeye geldiği Arzu Cihanses’e sahnede evlilik teklif etti.Unutulmaz anlara sahne olan gösteri sonunda çiftin yüzüklerini Aşkım Kapışmak taktı.

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: AŞKIM, KAPIŞMAK, ile, , “İNSANIZ, İŞTE, “, Performansı, , Avrupa’da, TARKAN’I, geçti,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı