Haber Detayı
31 Ocak 2017 - Salı 12:02 Bu haber 821 kez okundu
 
ATO BAŞKANI BARAN I AKYURT FUAR ALANI İÇİN KOLLARI SIVADI
Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Akyurt’ta temeli atılan Ankara Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi Projesi’nin kısa sürede hayata geçirilmesi için temaslara başladı.
- Haberi
ATO BAŞKANI  BARAN I AKYURT FUAR ALANI İÇİN KOLLARI SIVADI

Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Akyurt’ta temeli atılan Ankara Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi Projesi’nin kısa sürede hayata geçirilmesi için temaslara başladı.


 
ATO Başkanı Baran, TBMM eski Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, ATO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Deryal ve ATO Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte, Ankara Uluslararası Fuarcılık ve Kongre Anonim Şirketi’nin hissedarlarından Akyurt Belediyesi’ni ziyaret etti. Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş, ziyaret sırasında, Fuar ve Kongre Merkezi ile ilgili bir sunum yaptı.

 


 
Ziyaretin ardından TBMM eski Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş, ATO Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, ATO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Deryal, ATO Yönetim Kurulu Üyeleri Ziya Kemal Gazioğlu, Murat Ülkü Karakuş, Faruk Köylüoğlu ve Selahattin Karaoğlan’dan oluşan heyet, Akyurt Fuar Alanı’nda incelemelerde bulundu.


 
-BARAN: “ÇALIŞMALARIMIZA HIZ VERDİK”- 


 
Başbakan Binali Yıldırım’ın talimatı üzerine Ankara Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi ile ilgili çalışmalara yoğunlaştıklarını belirtenBaran, “Ankara Ticaret Odası olarak fuar alanının inşası için kurulan şirketin yüzde 20 hissedarıyız. Ankara’nın kongre ve fuar turizminde gelişmesi için büyük önem taşıyan bu projenin bir an önce tamamlanması gerekiyor. Diğer paydaşlarımızla da görüşerek Ankara’yı uluslararası standartlarda bir fuar alanına kavuşturmak için ne gerekiyorsa yapılmalı”dedi.

 

artuklu haber ajansı-ankara

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: ATO, BAŞKANI, , BARAN, I, AKYURT, FUAR, ALANI, İÇİN, KOLLARI, SIVADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı