Haber Detayı
13 Ağustos 2015 - Perşembe 13:08 Bu haber 759 kez okundu
 
Avrupa Şampiyonu Mamaklı Gamze’nin hedefi büyük
İsveç’te düzenlenen Avrupa Halter Şampiyonası’nda Yıldızlar Avrupa Şampiyonu olarak ülkemizi başarıyla temsil eden Milli Sporcu Gamze Karakol sevincini Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül ile paylaştı.
Ankara Haberi
Avrupa Şampiyonu Mamaklı Gamze’nin hedefi büyük

İsveç’te düzenlenen Avrupa Halter Şampiyonası’nda Yıldızlar Avrupa Şampiyonu olarak ülkemizi başarıyla temsil eden Milli Sporcu Gamze Karakol sevincini Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül ile paylaştı. Akgül’ü makamında ziyaret eden milli sporcuya, Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney, spor hocaları Hatice ve Neslihan Demiröz eşlik etti. Mamak Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi olan genç yetenek; “Bundan sonraki hedefim dünya ve olimpiyat şampiyonu olmak. Bunun içinde disiplinli bir şekilde antrenmanlarıma devam ediyorum” dedi.  Milli sporcuya başarılar dileyen Akgül; “Şanlı bayrağımızı uluslar arası arenada başarıyla dalgalandıran sporculara her türlü desteği vermeye hazırız. Gamze’nin başarılarını basından takip ediyoruz ve bir Mamaklı olarak gurur duyuyoruz” dedi.

Spora ve sporculara desteğimiz artarak devam edecek

Spor branşlarında Mamaklı öğrencilerin birçok başarıya imza attığını dile getiren Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney’de spora ve sporculara yönelik desteğinden dolayı Akgül’e teşekkür etti. Mamak’ta bir çok spor yatırımının yapıldığını dile getiren Akgül; “Bizler spora ve sporculara desteğimizi artırarak devam ettireceğiz. Böyle başarılı gençlerin yetiştiğini görünce spora verdiğimiz desteğin ne kadar doğru olduğunu bir kez daha anlıyoruz” dedi.

 

ARTUKLU HABER AJANSI-ANKARA/MAMAK

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Avrupa, Şampiyonu, Mamaklı, Gamze’nin, hedefi, büyük,
Yorumlar
Haber Yazılımı