Haber Detayı
29 Mayıs 2018 - Salı 09:57 Bu haber 2415 kez okundu
 
AZERBAYCAN'IN SEVİLEN SANATÇISI ŞEBNEM TOVUZLU'YA RAMAZANDA CAMİLERİ DOLAŞTIRDI
Sevilen sanatçı Ekin, ülkesinden gezmeye gelen usta yorumcu Şebnem Tovuzlu’ ya İstanbul’un eşsiz mimari ye sahip camilerini gezdirdi. Ortaköy Camii ile başlayan ikili sırasıyla Sultan Ahmet Camisi, Beyazıt camii, Fatih camii ve Eyüp Sultan camilerini gezdiler.
Magazin Haberi
AZERBAYCAN'IN SEVİLEN SANATÇISI  ŞEBNEM TOVUZLU'YA RAMAZANDA CAMİLERİ DOLAŞTIRDI

Ünlü ses sanatçısı Ekin, Azerbaycan’ın Sibel Can’ı olarak tanınan Şebnem Tovuzlu ile düet olarak seslendirdiği “Gelin” isimli eseriyle gündemden düşmüyor.

 

Sevilen sanatçı Ekin, ülkesinden gezmeye gelen usta yorumcu Şebnem Tovuzlu’ ya İstanbul’un eşsiz mimari ye sahip camilerini gezdirdi. Ortaköy Camii ile başlayan ikili sırasıyla Sultan Ahmet Camisi, Beyazıt camii, Fatih camii ve Eyüp Sultan camilerini gezdiler. Hayranlığını dile getiren güzel sanatçı Şebnem Tovuzlu “Huzur dolu bir ramazan gecesi oldu. Osmanlı eserlerine hayrandım ama camilerimiz bir başka” dedi.

 

Ramazan sonrası sahne çalışmalarına başlayacağını ifade eden sevilen sanatçı Ekin “Şebnem Tovuzlu yorumuna hayranım düet yaptık ama birlikte sahnede canlı eserler okumakta çok keyifli olur. Bir festivalde izleyiciye Şebnem hanımla müzik keyfi çekmek çok isterim” dedi.

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: AZERBAYCAN'IN, SEVİLEN, SANATÇISI, , ŞEBNEM, TOVUZLU'YA, RAMAZANDA, CAMİLERİ, DOLAŞTIRDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı