Haber Detayı
15 Nisan 2018 - Pazar 11:28 Bu haber 386 kez okundu
 
Bakan Özhaseki’den Tavşanlı Belediyesine Ziyaret
Belediye Haberleri Haberi
Bakan Özhaseki’den  Tavşanlı Belediyesine Ziyaret

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANI MEHMET ÖZHASEKİ TAVŞANLI BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET EDEREK BAŞKAN GÜLER VE BELEDİYE PERSONELİYLE BİR ARAYA GELDİ. BAŞKAN GÜLER, BAKAN ÖZHASEKİ’YE BELEDİYE YATIRIMLARI VE SOSYAL PROJELER HAKKINDA BİLGİLER VERDİ… Tavşanlı Belediyesi’nin önemli projelerinden olan Atık Su Arıtma Tesisi’nin açılışı ve Bedesten’in de temel atma törenine katılmak üzere Tavşanlı’ya gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Belediye’yi de ziyaret ederek Başkan Güler’den çalışmalara ilişkin bilgiler aldı.
Belediye Anı Defterini imzalayan Bakan Özhaseki’ye kısa brifing veren Belediye Başkanı Mustafa Güler, Belediye yatırımlarının yanında sosyal belediyecilik alanındaki çalışmaları da anlattı.
Bazı konularda destek talebinde de bulunan Başkan Güler, Bakan Özhaseki’ye günün anısına hediye takdiminde bulundu. BAKAN ÖZHASEKİ, TAVŞANLI BELEDİYESİ’NİN BOSNA HERSEK’E YAPTIĞI YARDIMLAR DOLAYISIYLA BAŞKAN GÜLER’İ TEBRİK ETTİ.
Özellikle Tavşanlı Belediyesi’nin kardeş şehri olan Bosna Hersek’in Doğu Doboj kentine yaptığı yardımlarla yakından ilgilenen Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki Belediye Başkanı Mustafa Güler’i tebrik etti.
Başkan Güler, “Sayın Bakanım, Bosna Hersek’e Tavşanlı’dan gönül köprüsü oluşturduk. Orada savaş mağduru insanların tedavi gördüğü Emmause Rehabilitasyon Merkezi’ne her ay düzenli olarak nakdi yardım gönderiyoruz. Ayrıca geçen yıl bu merkez içerisinde yaşam evi inşa ettik ve Belediye Meclis üyelerimizle beraber giderek açılışına katıldık. Evlad-ı Fatihan olarak gördüğümüz o insanlara elimizi uzatmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin Belediye ziyaretinde protokol üyeleri de hazır bulundu.
Özhaseki, Belediye’nin ardından AK Parti İlçe Başkanlığı’nı da ziyaret etti. Burada partililerle görüşen Bakan Özhaseki, daha sonra İl Danışma Meclisi toplantısına katılmak üzere Kütahya’ya geçti.
Kaynak: Editör:
Etiketler: Bakan, Özhaseki’den, , Tavşanlı, Belediyesine, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı