Haber Detayı
17 Eylül 2017 - Pazar 20:36 Bu haber 1013 kez okundu
 
BAKAN SARIEROĞL'NDAN SEVİNDİREN TAŞERON AÇIKLAMASI
Ak Parti Eskişehir Odunpazarı ilçe Kongresine Katılan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu,burada Taşeronlarla ilgili yaptığı konuşmada 'Taşerondaki kardeşlerimizin kamudaki istihdam beklentilerini karşılayabilmek için çalışmalarımızı kısa bir sürede tamamlayıp kamuoyu ile paylaşacağız." Açıklamasında bulundu.
Kamudan Haberler Haberi
BAKAN SARIEROĞL'NDAN  SEVİNDİREN TAŞERON AÇIKLAMASI

Ak Parti Eskişehir Odunpazarı ilçe Kongresine Katılan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu,burada Taşeronlarla ilgili yaptığı  konuşmada  'Taşerondaki kardeşlerimizin kamudaki istihdam beklentilerini karşılayabilmek için çalışmalarımızı kısa bir sürede tamamlayıp kamuoyu ile paylaşacağız." Açıklamasında bulundu

 

 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Eskişehir'de Porsuk Spor Salonu'nda yapılan AK Parti Odunpazarı İlçe Teşkilatı 4. Olağan Kongresi'nde  yaptığı konuşmasında yüzbinlerce Taşeronu yakından ilgilendiren ve umutlandıran açıklamasında 15 yıllık iktidarları boyunca hainlerin sürekli pusu kurduğunu belirterek,Hain 15 Temmuz darbe girişiminin bertarafında Türk milletinin büyük rol oynadığını dile getiren Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu,  Taşeronlarla ilgili olarak ta şunları söyledi:Hükumetin taşeronlarla ilgili politikasına da değinen Sarıeroğlu, "İnşallah taşerondaki kardeşlerimizin kamudaki istihdamları ile ilgili beklentilerini de karşılayabilmek için Maliye Bakanımız sayın Naci Akbağ ile  bir aydır  çok ciddi bir çalışma içindeyiz. Bu çalışmalarımızı kısa bir sürede tamamlayıp kardeşlerimizle paylaşacağız. İnşallah sıkıntılarına, beklentilerine yeni yasama döneminde yeni yıla girmeden cevap vermiş olacağız. Yine çocuk işçilerle alakalı, mevsimlik tarım işçileriyle alakalı düzenlemeler yapacağız. Eskişehir'de de sayıları oldukça fazla. İnsan onuruna yakışır bir çalışmayla, yaşama şartlarıyla hayatın idamesi sağlanabilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz."Açıklamasında bulundu. 

 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: BAKAN, SARIEROĞL'NDAN, , SEVİNDİREN, TAŞERON, AÇIKLAMASI,
Yorumlar
Haber Yazılımı