Haber Detayı
07 Kasım 2015 - Cumartesi 08:41 Bu haber 1153 kez okundu
 
Bartın Polisi Yalı Esnafını Bilgilendirdi
Bartın İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlisi polisler Yalı Mevkiinde bulunan esnafını ziyaret ederek kendilerine özel olarak hazırlattıkları el broşürleri ile suç ve suçlularla mücadele başarı sağlanması amacıyla çeşitli bilgiler verdiler.
Polisiye Haberler Haberi
Bartın Polisi Yalı Esnafını Bilgilendirdi

Bartın İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlisi polisler Yalı Mevkiinde bulunan esnafını ziyaret ederek kendilerine özel olarak hazırlattıkları el broşürleri ile suç ve suçlularla mücadele başarı sağlanması  amacıyla çeşitli bilgiler verdiler.

Suç ve suçlara karşı mücadelesini aralıksız sürdüren Bartın İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlileri son olarak Bartın Merkez Yalı Mevkiinde bulunan esnafı ziyaret ettiler. Ziyaret esnasında Bartın İl Emniyet Müdürü İsa AYDOĞDU ‘nun iyi dileklerini esnafa ileten Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlisi polisler suç ve suçlularla etki mücadele amacıyla bilgiler verdiler.  Özel olarak hazırlatılan 13 farklı el broşürünün de esnafa takdim edildiği ziyaret esnasında polisler özellikle Valilik adına yardım toplanıldığı şeklinde para talep eden dolandırıcıların olduğunu hatırlatarak, bu ve benzeri dolandırıcılık olayları ile karşılaşıldığında vakit kaybetmeden 155 Alo  Polis  ve 156 Alo Jandarma nolu telefonlara bilgi verilmesini istediler.

Bartın İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlisi polislerin benzer çalışmaların ileriki günlerde de devam edeceği öğrenilirken, yapılan çalışmalar Bartın İl Merkezi ve İlçelerinde vatandaşların takdirini topluyor.

 

Artuklu haber ajansı-Bartın

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Bartın, Polisi, Yalı, Esnafını, Bilgilendirdi,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Bartın Polisi Yalı Esnafını Bilgilendirdi
Bartın Polisi Yalı Esnafını Bilgilendirdi
Bartın Polisi Yalı Esnafını Bilgilendirdi
Bartın Polisi Yalı Esnafını Bilgilendirdi
Yorumlar
Haber Yazılımı