Haber Detayı
26 Mart 2016 - Cumartesi 11:00 Bu haber 1676 kez okundu
 
Bartın Polisinden Fotoğraf Sergisi
Bartın İl Emniyet Müdürlüğü koordinesinde 18 Mart Çanakkale isimli bir fotoğraf sergisi düzenlendi.
Polisiye Haberler Haberi
Bartın Polisinden Fotoğraf Sergisi

Bartın İl Emniyet Müdürlüğü koordinesinde 18 Mart Çanakkale isimli bir fotoğraf sergisi düzenlendi.

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü ‘nde  ülke genelinde olduğu gibi Bartın ilinde de birbirinden anlamlı etkinlikler gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen etkinliklerden birisi de Bartın İlinde Emniyet Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen 18 Mart Çanakkale isimli fotoğraf sergisiydi. Bartın Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü hizmet binasında düzenlenen 18 Mart Çanakkale isimli fotoğraf sergisi fotoğraf sanatçısı aynı zamanda da 4. Sınıf Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz ‘ın fotoğraflarından oluşuyor.

18 Mart Çanakkale isimli  serginin açılışını Bartın Valisi Seyfettin Azizoğlu,  CHP Bartın Millet Vekili M. Rıza Yalçınkaya, Garnizon Komutanı Mehmet Erdemir, İl Emniyet Müdürü İsa Aydoğdu birlikte yaptılar. Serginin açılışını yapan Bartın Valisi Seyfettin Azizoğlu ‘na günün hatırası olarak Bartın İl Emniyet Müdürü tarafından  Çanakkale ‘de çekilmiş bir Türk Bayrağı fotoğrafı takdim edildi.

Çanakkale ‘de bulunan şehitliklerin yanı sıra değişik mekan ve zamanlarda çekilen Türk Bayraklarına ait fotoğrafların bulunduğu sergiyi ilk gün yaklaşık 500 kişi ziyaret etti.  Sergiyi ziyaret eden çoğunluğu öğrenci olan ziyaretçilere özel olarak hazırlanmış kitap ayıraçları, magnet diye tabir edilen  buzdolabı süsleri ve Türk Bayrakları hediye edildi. Serginin 22 Mart Salı gününe kadar açık kalacağı ve dileyen vatandaşların istedikleri saatte gezebilecekleri öğrenildi.

 

ARTUKLU HABER AJANSI-BARTIN

 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Bartın, Polisinden, Fotoğraf, Sergisi,
Yorumlar
Haber Yazılımı