Haber Detayı
29 Ekim 2017 - Pazar 13:23 Bu haber 1012 kez okundu
 
BAŞKAN BAYAR'DAN''29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI''MESAJI
Ak parti Artuklu ilçe başkanı Murat Bayar Cumhuriyet'in 94 Yıldönümü dolayısıyla yazılı mesaj yayınladı.
Mardin Haberi
BAŞKAN BAYAR'DAN''29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI''MESAJI

Ak parti Artuklu ilçe başkanı Murat Bayar Cumhuriyet'in 94 Yıldönümü dolayısıyla yazılı mesaj yayınladı.

 

Başkan Bayar Mesajında;

 

''Bugün, Cumhuriyetimizin ilan edilişinin 94. yıl dönümünü kutlamanın heyecanını, coşkusunu hep birlikte yaşıyoruz. Milletimizin Cumhuriyet ile perçinlenen onurlu ve özgür yaşama tutkusu, zaman içinde kurumsallaşan demokrasi ile birlikte zirveye çıkmıştır. Bugün hepimizin görevi Cumhuriyet’in en büyük kazanımlarından biri olan demokratik yaşama sahip çıkarak, muasır medeniyetler seviyesinin de ötesine taşımaktır.

 

            Bu ülkenin evlatları Türkiye’nin gelişmesi, büyümesi ve dünyada söz sahibi bir ülke olması için en üstün vatanseverlik duygularıyla hareket etmektedirler.

 

            AK Parti olarak bu milli şuur çizgisinde, hedeflerimizden biri olan 2023 hedefi ile Cumhuriyetimizin 100.yılına Hep Birlikte Yeni Türkiye’nin inşasını tamamlayarak gireceğiz.

 

            Bu duygu ve düşüncelerle, Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, Cumhuriyetin kurulmasında ve yaşatılmasında mücadele eden; aziz şehitlerimizi ve gazilik ünvanına erişen bütün vatan evlatlarını saygı ve rahmetle anıyor; tüm hemşerilerimizin Cumhuriyet Bayramı'nı kutluyorum.''Dedi

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: BAŞKAN, BAYAR'DAN''29, EKİM, CUMHURİYET, BAYRAMI''MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı