Haber Detayı
30 Mayıs 2018 - Çarşamba 15:07 Bu haber 454 kez okundu
 
BAŞKAN ERCAN GÜMÜŞHANELİLERLE İFTARDA BULUŞTU
Mübarek Ramazan ayında da halkla iç içe olmayı tercih eden Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan Gümüşhaneliler Derneğinin iftar sofrasına konuk oldu.
Ankara Haberi
BAŞKAN ERCAN GÜMÜŞHANELİLERLE İFTARDA BULUŞTU

Mübarek Ramazan ayında da halkla iç içe olmayı tercih eden Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan Gümüşhaneliler Derneğinin iftar sofrasına konuk oldu. Başkan Ercan’ın yanı sıra AK Parti Sincan İlçe Başkanı Soner Arslanargun, Milletvekili Adayı Kurtçan Çelebi ve Ak Parti Sincan Gençlik Kolları da katıldı.

 

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan Sincan’da ikamet eden Gümüşhaneliler ile iftar yemeğinde bir araya geldi. İftar sonrasında konuşan Başkan Ercan Gümüşhane insanının sıcak kanlılığına vurgu yaptı. “Sizinle bir arada olmaktan duyduğum mutluluğu ifade etmek istiyorum. Önümüzdeki süreçte de destek ve dualarınızı esirgemeyin” diye konuştu. 

 

“VAKİT SİNCAN VAKTİ”

 

AK Parti Sincan İlçe Başkanı Soner Arslanargun da konuşmasında 24 Haziranın önemine değindi. Arslanargun, “Vakit Sincan vakti, vakit Türkiye vakti. 24 Haziran’da da tüm Gümüşhanelilerin milletin adamının arkasında duracağına, milletin adamının layık olduğu yere getireceğine olan inancım tamdır.” dedi.

 

Gümüşhaneliler de Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan ve katılanlara teşekkürlerini iletirken destek sözü verdi.

 
Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: BAŞKAN, ERCAN, GÜMÜŞHANELİLERLE, İFTARDA, BULUŞTU,
Yorumlar
Haber Yazılımı