Haber Detayı
14 Kasım 2017 - Salı 16:42 Bu haber 813 kez okundu
 
BAŞKAN TUNA'DAN AK PARTİ ANKARA İL BAŞKANLIĞINA ZİYARET
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Tuna, Ak Parti Ankara İl Başkanlığında düzenlenen İl yönetim kurulu toplantımıza katıldı
Ankara Haberi
BAŞKAN TUNA'DAN  AK PARTİ ANKARA İL BAŞKANLIĞINA ZİYARET

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Tuna, Ak Parti Ankara İl Başkanlığında düzenlenen İl yönetim kurulu toplantımıza katıldı.

 

Ak Parti Ankara İl başkanı  Mustafa Nedim Yamalı’nın sıcak karşılaması ile başlayan toplantı başkan Mustafa Tuna'ya  hayırlı olsun dileklerinin  ardından, ilin genel gündeminin görüşmesi ile devam etti.

 

Düzenlenen toplantıda gündem maddeleri görüşüldü. Yerel Yönetimlerle ilgili bilgi paylaşımının yapıldığı bölümde,Ak Parti Ankara  İl Başkanı  Nedim Yamalı,sözü Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna’ya verdi. Konuşmasında Sayın Tuna; katılımlarından dolayı Ak Parti Ankara İl Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederek teşkilatın önemine ve teşkilat çalışmalarının 2019 seçimleri öncesi daha da önem kazanacağına vurgu yaptı. Ankara genelinde yapılan ve yapılacak olan çalışmalarla ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Önemli kararlar alındıktan sonra toplantı sona erdi.

 

Ak Parti Ankara il başkanı Nedim Yamalı, yaptığıaçıklamada :''Katılımlarından dolayı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Tuna’ya çok teşekkür ediyoruz.''Dedi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-ANKARA

HABER:ABDULLAH ORTAÇ

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: BAŞKAN, TUNA'DAN, , AK, PARTİ, ANKARA, İL, BAŞKANLIĞINA, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı