Haber Detayı
04 Şubat 2016 - Perşembe 11:44 Bu haber 1533 kez okundu
 
Bedil ‘de Kanka Polis Coşkusu
Bedil İlkokulu Okulu Anasınıfını ziyaret eden Bartın Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlilerine ve Bartın Jandarma Alay Komutanlığı Kozcağız Jandarma Karakol Komutanlığı görevlilerine eşlik eden Kanka Polis büyük bir coşkunun yaşanmasını sağladı.
Polisiye Haberler Haberi
Bedil ‘de Kanka Polis Coşkusu

Bedil İlkokulu Okulu Anasınıfını ziyaret eden  Bartın Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü  görevlilerine ve Bartın Jandarma Alay Komutanlığı Kozcağız Jandarma Karakol Komutanlığı görevlilerine eşlik eden Kanka Polis büyük bir coşkunun yaşanmasını sağladı.

Bartın ‘ın seçkin okulları arasında gösterilen Bedil İlkokulu ‘nu Bartın İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlileri ve Bartın Jandarma Alay Komutanlığı Kozcağız Jandarma Karakol Komutanlığı görevlileri ziyaret etti. Ziyaret esnasında Anaokulu öğrencileri de unutulmadı. Bartın Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü  görevlilerine ve Bartın Jandarma Alay Komutanlığı Kozcağız Jandarma Karakol Komutanlığı görevlilerine ziyarette eşlik eden Kanka Polis anaokulu öğrencilerinin büyük bir coşkunun yaşanmasını sağladı.

Polis amca ve asker ağabeyleri ile sohbet edip soru sorma fırsatı da bulan Ellibaş Orta Okulu Anasınıfı öğrencileri Kanka Polis ile de bol bol hatıra  fotoğrafları çektirdiler.

Ziyaret esnasında Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü Tümer Yılmaz Bartın Valisi Sayın Seyfettin Azizoğlu,  Bartın İl Emniyet Müdürü İsa Aydoğdu  ve İl Jandarma Alay Komutanı Albay Tekin Aktemur ‘un iyi dileklerini iletti. Ziyarette “Geleceğiniz, Geleceğimizdir,” sloganıyla psiko sosyal model örnek alınarak yürütülen ‘’Kuzey ‘in İncileri’’ isimli proje etkinlikleri hakkında  bilgiler verilirken, minik öğrencilere çeşitli hediyeler de takdim edildi.

ARTUKLU HABER AJANSI

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Bedil, ‘de, Kanka, Polis, Coşkusu,
Yorumlar
Haber Yazılımı