Haber Detayı
08 Kasım 2017 - Çarşamba 16:29 Bu haber 679 kez okundu
 
Belediyespor’un başarılı boksörleri ödüllendirildi
Hemşehrilerine simit ikram ederek uzun süre sohbet eden Gümrükçüoğlu, Trabzon’u dünyanın sayılı kentlerinden biri yapmak için çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini kaydetti.
Belediye Haberleri Haberi
Belediyespor’un başarılı boksörleri ödüllendirildi

Trabzon Büyükşehir Belediyespor, başarılı boksörlerini altınla ödüllendirdi. Avrupa 3’üncüsü olan boksörler Mücahit İlyas ve Ayşegül Sağır ile antrenörleri Cahit Süme ve Davut Çınarlar altınla ödüllendirildi. Belediyespor Kulüp Başkanı Nihat Demir, Asbaşkan Necati Armutçu, Yönetici Hasan Hüsnü Bayramoğlu ve Sportif Direktör Yaşar Ulusuy’un katılımıyla sporcular ve antrenörlere ödülleri takdim edildi.

 

Törende konuşan Başkan Demir, Trabzon ve Türk sporuna en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisinde olduklarını kaydetti. Demir, “Büyükşehir Belediyespor olarak bütün kategorilerde başarılı olmak için mücadele ediyoruz. Kulüp olarak Türkiye’de ve Trabzon’da boksta etkin bir durumdayız. Hocalarımız ve sporcularımız gerek uluslararası gerek ulusal turnuvalarda elde ettikleri başarılarla bunu kanıtladılar. Başarılı boksörlerimizden inşallah olimpiyat madalyası bekliyoruz. Hazırlıklarımızı buna göre yapıyoruz. Desteklerinden ötürü Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanınız Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na ve Genel Sekreter Yardımcımız Mustafa Akkaya’ya teşekkür ediyoruz. Başarılarından dolayı antrenörlerimizi ve sporcularımızı kutluyorum. Spora ve sporcuya desteğimizi bundan sonra da sürdürmenin gayreti içerisinde olacağız.” ifadelerini kullandı.

 

Antrenörler ve sporcular adına Başkan Demir’e teşekkür eden Cahit Süme, Belediyespor’un boksta çok önemli başarılara imza attığını kaydetti. Süme, “Kulüpler tarihine baktığımızda süper lig kulüpleri de dahil hiçbir kulüp Trabzon Büyükşehir Belediyespor’un ulusal ve uluslararası turnuvalarda kazandırmış olduğu kadar başarı kulübüne kazandıramamıştır. Bu bizim için büyük bir gurur kaynağıdır. Olimpiyatlara gönderdiğimiz sporcu sayısı da diğer birçok kulüpten daha fazladır. İnşallah hedefimiz olimpiyatlardır. Çalışmalarımızı buna göre sürdürüyoruz. İnşallah Olimpiyatlarda ülkemize madalyalar kazandırmayı hedefliyoruz. Desteklerinizden ötürü şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Belediyespor’un, başarılı, boksörleri, ödüllendirildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı