Haber Detayı
30 Ocak 2017 - Pazartesi 10:09 Bu haber 616 kez okundu
 
Çocuğumuzla ilişkimizin püf noktaları
Uzman Terapist Eralp Caner’in ebeveynlerin çocuklarıyla olan ilişkileri üzerine konuşacağı ‘Çocuğumuzla İlişkimiz’ adlı söyleşi, Yaşam Akademisi söyleşileri kapsamında 2 Şubat Perşembe günü saat 14.00-16.00 arasında Akbatı’da gerçekleşecek.
İstanbul Haberi
Çocuğumuzla ilişkimizin püf noktaları

Uzman Terapist Eralp Caner’in ebeveynlerin çocuklarıyla olan ilişkileri üzerine konuşacağı ‘Çocuğumuzla İlişkimiz’  adlı söyleşi, Yaşam Akademisi söyleşileri kapsamında 2 Şubat Perşembe günü saat 14.00-16.00 arasında Akbatı’da gerçekleşecek.

 

Enerji tıbbı ve bilinçaltı travma terapisi alanlarında çalışan Uzman Terapist Eralp Caner, ebeveynlerin çocuklarıyla olan ilişkilerinde doğru bilinen yanlışlar ve çocukla iletişim kurmanın püf noktaları konularını ele alacağı söyleşide Akbatı ziyaretçileriyle bir araya gelecek. ‘Çocuğumuzla İlişkimiz’ konulu söyleşi 2 Şubat Perşembe günü saat 14.00-16.00 arasında Akbatı AVYM’de gerçekleşecek.

 

Eralp Caner  kurucusu olduğu Biyoterapi ve Healing Hall (healinghall.com) çatısı altında binlerce insana destek sağlıyor ve Kansersiz Yaşam Derneği’nin genel sekreterliğini yürütüyor.

 

ARTUKLU HABER AJANSI-İSTANBUL

 

 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Çocuğumuzla, ilişkimizin, püf, noktaları,
Yorumlar
Haber Yazılımı