Haber Detayı
24 Nisan 2018 - Salı 11:38 Bu haber 983 kez okundu
 
DENİZ SEKİ:''ŞÜKÜRLER OLSUN.. AŞK YOK ! ''
Sesiyle olduğu kadar yazıp bestelediği şarkılarıyla da müzik severlerin kalbinde özel bir yeri olan Türk Pop Müziği’nin güçlü sesi Deniz Seki ardı ardına konserler vermeye devam ediyor.
Magazin Haberi
DENİZ SEKİ:''ŞÜKÜRLER OLSUN..  AŞK YOK ! ''

Sesiyle olduğu kadar yazıp bestelediği şarkılarıyla da müzik severlerin kalbinde özel bir yeri olan Türk Pop Müziği’nin güçlü sesi Deniz Seki ardı ardına konserler vermeye devam ediyor.

 

Hafta sonu ilk konserini Kıbrıs Elexsus Otel’de veren Deniz Seki, ertesi gün de Gürcistan Batum’da Sheraton Otel ‘de sevenleriyle buluştu.

 

Arka arkaya verdiği konserlerin kendisini yormak yerine iyi geldiğinden bahseden Deniz Seki “Bu günleri o kadar bekledim ki. Uzun uzun hayaller kurdum. Sahnede olduğum için, şarkılarımı söylediğim için, sevenlerimle beraber olduğum için her an şükrediyorum. Yaşadığım şu güzellikler için şükürler olsun…” diyerek duygularını ifade etti.

 

Şu sıralar bir yandan da yeni albümünün stüdyo çalışmalarını sürdüren Deniz Seki, bu yazı konser vererek geçirecek.

 

AŞK YOK !

 

Batum ‘da sahneye çıkamadan gazetecilerle sohbet eden Deniz Seki son günlerde hakkında çıkan Murat Karabova ile aşk yaşıyor haberlerine de yanıt verdi. Seki “Ortak dostlarımız var. Ortak dostlarımızla bizi aynı ortamda görmeniz mümkün. Kendisi saygı duyduğum biridir ama aramızda yazıldığı gibi bir şey yok. Hayatıma biri girdiğinde zaten saklamam paylaşırım” dedi.

 

Yeni albümünde kendi yazıp bestelediği şarkılar dışında Sezen Aksu, Şehrazat, Ayla Çelik, Isra Gülümser gibi isimlerin şarkılarına da yer verecek olan Deniz Seki bir de sürpriz olarak Ahmet Kaya şarkısı seslendirecek.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: DENİZ, SEKİ:''ŞÜKÜRLER, OLSUN.., , AŞK, YOK, !, '',
Yorumlar
Haber Yazılımı