Haber Detayı
12 Mart 2018 - Pazartesi 13:29 Bu haber 549 kez okundu
 
Denizli Genç MÜSİAD’tan Başkan Zolan’a ziyaret
Gündem Haberi
Denizli Genç MÜSİAD’tan Başkan Zolan’a ziyaret

Genç MÜSİAD’tan Başkan Zolan’a ziyaret Genç Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Denizli Şubesi, yeni yönetimi ile birlikte Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Başkan Zolan, “Güçlü Türkiye’yi inşa etmek için milli ve manevi değerlerle yetişmiş gençlerimize ihtiyaç var” dedi. 03.03.2018 Genç Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD), yeni seçilen yönetimi ile birlikte Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Ziyarete MÜSİAD Denizli Şube Başkanı İsmail Biltekin, Genç MÜSİAD Denizli Şube Başkanı Yunus Çiftçi ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Ziyarette, hayata geçirecekleri yeni projelerini anlatan Çiftçi, "Bu proje ile üniversite öğrencilerimizi iş hayatına adapte etmek istiyoruz. Üniversitede kurduğumuz 400 kişilik bir kulübümüz var. Tecrübeli, öncü, girişimci iş adamlarımızı üniversiteye getirerek öğrencilerimizle buluşturup çeşitli eğitimler düzenleyeceğiz" dedi. MÜSİAD Denizli Şube Başkanı İsmail Biltekin ise, "Ne kadar güçlü olursak geleceğe daha güvenle bakabiliriz. Çok şükür bugün geldiğimiz noktada çok daha iyi durumdayız. Kendimize güvenimiz tam, gençlerimizle gelecekte daha da iyi olacağız. Bu bizi daha güçlü bir ülke haline getirecektir" dedi.

“Milli ve manevi gençler yetiştirmek görevimiz”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise, “Milli şairimiz Mehmet Akif Ersoy’un da dediği gibi milli ve manevi değerleri yüksek ‘Asımın Nesli’ dediğimiz gençler yetiştirmeliyiz. Böyle bir neslin yetişmesinde gayretleri bulunan birçok büyüğümüz var. Bizler de heyecanla sizlere destek olmaya gayret ediyoruz. Sizlerden de enerji alıyoruz. Bugün üreten gençleri görmek, şehrinin ve ülkesinin sorunları ile dertlenen gençleri görmek bizim geleceğe daha da umutla bakmamızı sağlıyor. Yeni görevleriniz hayırlı olsun. Bizim ortak paydamız bu ülke ve bu değerler. Aynı yolun yolcusuyuz ve aynı davanın takipçisiyiz" dedi.

"Hedefimiz daha güçlü bir Türkiye"

Başkan Zolan, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Hedefimiz daha güçlü bir Türkiye; söz söylediği zaman dinlenen bir Türkiye; mazlumun yanında zalimin karşısında olan bir Türkiye. Bunun örneklerini de görüyoruz. Gelecekte daha güçlü olmamız lazım. Ecdadımız bunu geçmişte yapmış bunu bizim ve gelecek nesillerin de başarabilmesi gerekiyor. Onun için de çok çalışmamız gerekiyor. Ben sizleri tebrik ediyorum. Bu bilinçle bu yürüyüşe katılmanız çok önemli.”
Kaynak: Editör:
Etiketler: Denizli, Genç, MÜSİAD’tan, Başkan, Zolan’a, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı