301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
02 Ağustos 2018 - Perşembe 14:41 Bu haber 2650 kez okundu
 
Diyarbakır 6. Kitap Fuarı Onur Konuğu Açıklandı.
TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği beraberinde 25-30 Eylül 2018 tarihleri arasında düzenlenen Diyarbakır 6. Kitap Fuarı onur konuğu belirlendi.
Güneydoğu Bölge Haberleri Haberi
Diyarbakır 6. Kitap Fuarı Onur Konuğu Açıklandı.

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği beraberinde, T.C. Diyarbakır Valiliği, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası, Diyarbakır Ticaret Borsası, Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Karacadağ Kalkınma Ajansı ve Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün desteği ile hazırlanan Diyarbakır 6. Kitap Fuarı, 25-30 Eylül 2018 tarihleri arasında TÜYAP Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

 

Bölgenin kültürel yaşamına önemli katkıları olacağına inandığımız, 120 yayınevinin katılımıyla hazırlanan Diyarbakır 6. Kitap Fuarı panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinliklerinden oluşan 60 kültür etkinliğine ev sahipliği yapacaktır. Altı gün boyunca düzenlenen etkinlikler ve imza günlerinde yüzlerce yazar okurlarıyla buluşma fırsatı yakalayacaktır.

 

Onur Konuğu Mıgırdiç Margosyan

 

Diyarbakır 6. Kitap Fuarı Onur Konuğu yazar Mıgırdiç Margosyan olarak belirlendi. Fuar süresince düzenlenecek panel ve söyleşilerde Margosyan’ın edebiyatı, eserleri ve yaşamı ele alınacak; aynı zamanda TÜYAP tarafından kendisi için armağan kitap hazırlanacaktır.

 

 

Fuar Ziyaret Saatleri

 

Girişin ücretsiz olduğu Diyarbakır Kitap Fuarı her gün 10.00-19.30, kapanış günü 30 Eylül 2018 Pazar günü ise 10.00-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-DİYARBAKIR

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Diyarbakır, 6., Kitap, Fuarı, Onur, Konuğu, Açıklandı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı