301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
01 Ekim 2018 - Pazartesi 12:05 Bu haber 1765 kez okundu
 
Diyarbakır 6. Kitap Fuarı Ziyaretçi Rekoruyla Sona Erdi
TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğiyle düzenlenen Diyarbakır 6. Kitap Fuarı, 30 Eylül 2018 Pazar akşamı saat 19.00’da ziyaretçi rekoruyla sona erdi.
Güneydoğu Bölge Haberleri Haberi
Diyarbakır 6. Kitap Fuarı Ziyaretçi Rekoruyla Sona Erdi

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, Türkiye Yayıncılar Birliği ile işbirliği yanı sıra Diyarbakır Valiliği, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası, Diyarbakır Ticaret Borsası, Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Karacadağ Kalkınma Ajansı ve Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün desteği ile düzenlenen Diyarbakır 6. Kitap Fuarı, 30 Eylül 2018 Pazar akşamı saat 19.00’da ziyaretçi rekoruyla sona erdi.

 

Diyarbakır Kitap Fuarı, altı gün boyunca 109.161 kitapsevere ulaştı. Ziyaretçilerin 16.893’ü fuarı okullarıyla birlikte ziyaret eden öğrencilerdi. Yetişkin kitapseverlerin fuara ilgisi özellikle hafta sonunda yoğunlaştı.

 

Dört yıl aradan sonra yazının kadim coğrafyasında yeniden düzenlenen Diyarbakır Kitap Fuarı, 142 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla gerçekleşti. Fuar boyunca düzenlenen 65 kültür etkinliğinde ve imza günlerinde yazarlar okurlarıyla buluşma fırsatı yakaladı.

 

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-DİYARBKIR

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Diyarbakır, 6., Kitap, Fuarı, Ziyaretçi, Rekoruyla, Sona, Erdi, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı