301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
09 Şubat 2019 - Cumartesi 10:35 Bu haber 1339 kez okundu
 
DOĞAN BEKİN ÖLÜMÜNÜN YIL DÖNÜMÜNDE FEHİM ADAK’IN BİLİNMEYEN YÖNLERİYLE YAŞAMINDAN ÖNEMLİ KESİTLERİ ANLATTI.
İslami ve siyasi kişiliğiyle tanınan “Bir Dava Adamı olan Fehim ADAK Anma ve Anlama” konulu programı vefatının seneyi devriyesi dolayısıyla Mardin'de gerçekleştirildi.
Mardin Haberi
DOĞAN BEKİN ÖLÜMÜNÜN YIL DÖNÜMÜNDE  FEHİM ADAK’IN BİLİNMEYEN YÖNLERİYLE YAŞAMINDAN ÖNEMLİ KESİTLERİ ANLATTI.

İslami ve siyasi kişiliğiyle tanınan “Bir Dava Adamı olan  Fehim ADAK Anma ve Anlama” konulu programı vefatının seneyi devriyesi dolayısıyla Mardin'de gerçekleştirildi.

 

Programa Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan vekili Mustafa Yaman, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekteri ve Yardımcısı, Ak Parti Artuklu Belediye Başkan Adayı, Artuklu İlçe Başkanı, Kızıltepe İlçe Başkanı , İl Gençlik Kolları Başkanı, Saadet Partisi İl Başkanı, İl Milli Eğitim Müdürü , Gençlik ve Spor İl Müdürü, Gençlik Merkezi Müdürü, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Artuklu İlçe Müftülüğü vaizlerinden Mehmet Emin Beliktay’ın okuduğu Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan program, merhum Fehim Adak’ın yakın dostlarından ve dava arkadaşlarından derlenen Fehim Adak’la anılar adlı sinevizyon sunumuyla devam etti.

 

Program sunucusu Nuriye Patır tarafından merhum Fehim Adak’ın öz geçmişi okunduktan sonra açılış konuşmasını yapan İlim Yayma Cemiyeti Mardin Şube Başkanı Necmettin Başboğa, merhum Fehim Adak’ın siyasi dehasının yanında örnek kişiliğiyle de önemli bir şahsiyet olduğunu söyledi.

 

Daha sonra kürsüyeçıkan  Doğan Bekin ise merhum Fehim Adak’ın hayatından önemli kesitler anlatarak, onunla yaşadığı anıları ve siyasi hayatı boyunca yaptığı teşrik-i mesaiyi ve Fehim Adak'ın herkesçe bilinmeyen yönlerini  dinleyicilere uzun uzun anlattı. İlim Yayma Cemiyeti Mardin Şubesi onursal Başkanı Mehmet Hakkı Aydın hoca tarafında yapılan duayla program son buldu.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: DOĞAN, BEKİN, ÖLÜMÜNÜN, YIL, DÖNÜMÜNDE, , FEHİM, ADAK’IN, BİLİNMEYEN, YÖNLERİYLE, YAŞAMINDAN, ÖNEMLİ, KESİTLERİ, ANLATTI., , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı