Haber Detayı
19 Mayıs 2018 - Cumartesi 11:49 Bu haber 1761 kez okundu
 
EKİN'İN AZERİ SANATÇI ŞEBNEM TOVUZLU İLE DÜET YAPTIĞI PARÇASI İLE BU YAZA DAMGA VURMAYA HAZIRLANIYOR
Ünlü sanatçı Ekin'in Azerbaycan’ın ünlü sanatçısı Şebnem Tovuzlu ile düet yaptığı eser sosyal medyada kısa sürede yoğun ilgi gördü.
Magazin Haberi
EKİN'İN AZERİ SANATÇI  ŞEBNEM TOVUZLU İLE DÜET  YAPTIĞI PARÇASI İLE BU YAZA DAMGA VURMAYA HAZIRLANIYOR

Ünlü sanatçı Ekin'in Azerbaycan’ın ünlü sanatçısı Şebnem Tovuzlu ile düet yaptığı eser sosyal medyada kısa sürede yoğun ilgi gördü. 

 

Ses sanatçısı Ekin yaz aylarına tarzından farklı, söz ve müziği kendi imzasını taşıyan “Gelin” isimli eseriyle giriyor. Ekin imzası taşıyan “Gelin” isimli hareketli ve ritmik eserin aranjörlüğünü Samet Akkuş yaparken, Kadir Acar tarafından birde remix çalışma yaptıran sanatçı bu çalışmayı da kliplendirdi.  Azerbaycan’ın ünlü sanatçısı Şebnem Tovuzlu ile düet yaptığı eser sosyal medyada kısa sürede yoğun ilgi gördü.

 

 

Şebnem Tovuzlu’nun ses ve yorumuna hayran olduğunu ve uzun zamandır bir çalışma yapmak istediğini ifade eden Ekin, bu şarkıya nasip olduğunu sözlerine ekledi. Her mevsime göre şarkı seçip sunmanın adet haline geldiğini ifade eden Ekin “Müzik dünyasında bazı saçma kurallar yerleşmiş, yazın hareketli şarkı sonbahar, kış slow eser bazen bu kurallar yüzünden kendimi mevsimlik işçi gibi hissediyorum. Güzelin mevsimimi olur, yaza hareketli bir eser Gelin ile girdik ama bu tezi de çürüteceğim. Hüzün mevsimi denilen Sonbahara da hareketli eserimle gireceğim” dedi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-İSTANBUL

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: EKİN'İN, AZERİ, SANATÇI, , ŞEBNEM, TOVUZLU, İLE, DÜET, , YAPTIĞI, PARÇASI, İLE, BU, YAZA, DAMGA, VURMAYA, HAZIRLANIYOR,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı