Haber Detayı
08 Mayıs 2017 - Pazartesi 23:02 Bu haber 654 kez okundu
 
ELAZIĞ ENGELSİZ YAŞAM FUARI
Elazığ Engelsiz Yaşam Fuarı, Fırat Üniversitesi Rektörlük Kampüsü Kültür Park da 12 – 14 Mayıs 2017 tarihlerinde ziyaretçilerini ağırlayacak.
- Haberi
ELAZIĞ ENGELSİZ YAŞAM FUARI

Elazığ Engelsiz Yaşam Fuarı,  Fırat Üniversitesi Rektörlük Kampüsü  Kültür Park da 12 – 14  Mayıs  2017 tarihlerinde ziyaretçilerini ağırlayacak.

 

Son teknolojilerin tanıtılacağı fuarda, engelli ve bakıma muhtaç kişilerin yaşam kalitesini artıran  ürünler sunulacak. 

Bu yıl 1. kez düzenlenen Elazığ Engelsiz Yaşam Fuarı  12 Mayıs Cuma günü Fırat Üniversitesi Rektörlük Kampüsü  Kültür Park da  3 gün boyunca misafirlerini ağırlayacak.

 

Organizasyon, engelli, yaşlı ve bakıma muhtaç kişilerin ihtiyaç duyduğu tüm ürünlerin aynı çatı altında bulunabilmesine imkân sağlarken, engelli bireylerin yaşadığı sorunlara somut çözümler getiren sosyal bir platform olma özelliği taşıyor. Ziyaretçileri, protezlerden güvenlik sistemlerine, asansör sistemleri, engelli araç sistemleri ürünlerinden hobi gereçlerine uzanan farklı kategorilerde ürünler bekliyor.

 

Engelli bireylerin hayatını kolaylaştıran son teknoloji ürünlerin Elazığ da ilk kez kullanıcı ile buluştuğu Elazığ Engelsiz Yaşam Fuarı  birçok yeni ürüne ev sahipliği yapacak. Görmeyenlere özel android telefon, asansör sistemleri, engelli araç ve gereçler gibi son teknoloji ürünler ilk kez Elazığ Engelsiz Yaşam Fuarında engelli bireylerin beğenisine sunulacak. 

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-ELAZIĞ

 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: ELAZIĞ, ENGELSİZ, YAŞAM, FUARI,
Yorumlar
Haber Yazılımı