Haber Detayı
30 Aralık 2017 - Cumartesi 20:09 Bu haber 1071 kez okundu
 
Elazığ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Suat Kenç'in Yılbaşı Mesajı
Elazığ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Suat Kenç Yılbaşı dolayısıyla yazılı Mesaj yayımladı.
Gündem Haberi
Elazığ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Suat Kenç'in Yılbaşı Mesajı

 Elazığ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Suat Kenç Yılbaşı  dolayısıyla yazılı  Mesaj yayımladı.


 Elazığ Aile ve Sosyal Politikalar  İl Müdürü Kenç; yayınladığı mesajında; "2017 yılını geride bırakarak yeni bir yıla daha adım atıyoruz. 2018  yılının ülkemiz, milletimiz, ilimiz ve insanlık âlemi için barış, huzur, sağlık ve mutluluklar getirmesini temenni ediyorum.

 

2017 yılı Elazığ’ımız adına verimli geçmiştir. Devletimizin ve Hükümetimizin destekleriyle ilimizde bakanlığımızın hizmet modelleri kapsaminda 4.961 aileye  48.791.453 tl engelli evde bakım maaşı, 1.276 aileye 9.645.683 tl Sosyal Ekonomik ve 7.187 aileye 3.391.192 tl Dogum yardimi olmak üzere toplamda  61.828.309 tl ekonomik destek verilmistir. Ayrıca il müdürlüğümüze bağlı 2 resmi , 3 özel bakim merkezi ve 1 huzurevimiz de  530 engellimiz ve yaşlımız yatılı bakım hizmeti almaktadırlar.


 

Tüm bu çalışmalarla birlikte vatandaşlarımızın yaşam memnuniyetini arttırıcı insan odaklı hizmet-yönetim anlayışı kapsamında  Aile Eğitim Programı ile  ilimizde çeşitli eğitimlerimiz 2017 yılinda oldugu gibi 2018 yılında da devam edecektir.

 

Devlet-millet kaynaşması ve kucaklaşmasını sağlamak için tüm kurum ve kuruluşlarla işbirliği içerisinde çalışmaktayız. Devletin gülümseyen ve sıcak yüzü ile şefkatini vatandaşlarımıza daha çok htirmek için gayret sarf etmekteyiz.

 

2017 yılında olduğu gibi 2018 yılında da Elazığ'ımızn gelişmesi, kalkınması ve daha ileri seviyeye ulaşması için var gücümüzle daha çok çalışmaya devam edeceğiz. İlimizde büyük bir uyum içerisinde tüm paydaşlarla istişare, işbirliği ile çalışmalarımız artarak devam edecektir. 

 

Bu duygularla, şehit aileleri ve gazilerimizin, Elazığlı hemşehrilerimin, siz değerli  basın mensuplarımızın, İslam Aleminin ve tüm insalığın yeni yılını gönülden tebrik eder, sağlık, huzur ve mutluluk içerisinde nice yıllar dilerim.” dedi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-ELAZIĞ

Kaynak: Editör:
Etiketler: Elazığ, Aile, ve, Sosyal, Politikalar, İl, Müdürü, Suat, Kenç'in, Yılbaşı, Mesajı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı