Haber Detayı
01 Kasım 2017 - Çarşamba 11:05 Bu haber 1329 kez okundu
 
Elazığ Aspim de Bağımlılık ile Mücadele konulu eğitim yapıldı..
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Türkiye Yeşilay Cemiyeti arasında yapılan işbirliği protokolü çerçevesinde Elazığ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı kuruluşlarda hizmet alan personele ve bakım ve koruma altında olan çocuklara yönelik “Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi” verildi.
- Haberi
Elazığ Aspim de Bağımlılık ile Mücadele konulu eğitim yapıldı..

 Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Türkiye Yeşilay Cemiyeti arasında yapılan işbirliği protokolü çerçevesinde  Elazığ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı kuruluşlarda hizmet alan personele ve bakım ve koruma altında olan çocuklara yönelik  “Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi” verildi.

 

. Bu doğrultuda 22-24 Mayıs 2017 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilen “Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Formatör Eğitimi” ne katılarak sertifikalarını alan Sosyal Hizmet Uzmanı Hakan DOĞAN ve Psikolog Özge KIRAN tarafından; 22-23-24 Ağustos 2017 tarihlerinde İl Müdürlüğü konferans salonunda   bağlı kuruluşlarda koruma ve bakım altında olan 15 yaş üstü çocuklara, 29 Eylül 2017 tarihinde İl Müdürlüğüne  ve bağlı kuruluşlarda çalışan hizmet alımı personeline, 27 Ekim 2017 tarihinde İl Müdürlüğümüz ve bağlı kuruluşlarda çalışan personele “Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi” kapsamında Tütün, Alkol, Uyuşturucu Madde ve Teknoloji Bağımlılığı başlığı altında eğitimler verildi.

 
            İlerleyen zamanlarda diğer kamu kurum ve kuruluşlarına “Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi” verilmesi planlanmaktadır. 

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-ELAZIĞ

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Elazığ, Aspim, de, Bağımlılık, ile, Mücadele, konulu, eğitim, yapıldı..,
Yorumlar
Haber Yazılımı