Haber Detayı
03 Ekim 2013 - Perşembe 16:06 Bu haber 1905 kez okundu
 
ELMADAĞ İLÇESİ KENT MEYDANI YENİLENİYOR!
Elmadağ Belediyesi’nin 2012 çalışma ve yatırım programı kapsamında projeleri tamamlanarak inşasına başlanan Kent Meydanı ve Çevre Düzenlemesi çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
Sağlık Haberi
ELMADAĞ İLÇESİ  KENT MEYDANI YENİLENİYOR!

Elmadağ Belediyesi’nin 2012 çalışma ve yatırım programı kapsamında projeleri tamamlanarak inşasına başlanan Kent Meydanı ve Çevre Düzenlemesi çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

 Bölge denetimi sırasında İlçede yapılan çalışmaları da yerinde inceleyen Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, çalışmaların hızla devam ettiğini ve bu yıl içerisinde Kent Meydanı çalışmalarının tamamlanarak Elmadağ halkının hizmetine sunmayı hedeflediklerini belirtti. Bölgede iş istihdam alanlarını oluşturmak ve halkımızın sosyal ihtiyaçları olan kafeterya, restoran gibi gereksinimlerini karşılamak amacı ile projenin hayata geçirildiğini söyleyen Başkan Gazi Şahin;  “ Proje kapsamında, 17 adet ticari birimde; 15 adet dükkân, 1 adet restoran, 1 adet kafeterya, yaya üst geçidi, park, yürüyüş ve bisiklet yolları da hayata geçirilerek, halkımızın hizmetine sunulacak.” dedi.

İlçemizin geleceği için hazırladığımız projelerimizi tek tek hayata geçiyoruz diyen Elmadağ Belediye Başkanı Gazi  Şahin; “Kemalpaşa Alışveriş Merkezi, Huzur evi, Kültür ve Sanat Merkezi, Hasanoğlan Polis Merkezi ve Hasanoğlan Atık Su Arıtma Tesisi çalışmaları da hızla devam etmekte olup, İlçemizin geleceği için önemli yatırımlardan biri olan,  Elmadağ Kargalı Yer Altı Barajı ve Elmadağ Atık Su Arıtma Tesisleri de hizmete girerek ilçemizin önemli ihtiyaçları karşılanmaktadır.” dedi. İlçemiz için yapmış olduğumuz tüm yatırımların halkımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Açıklamasında bulundu.

 

ARTUKLU HABER AJANSI-ANKARA

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Elmadağ, Belediyesi’nin, 2012, çalışma, yatırım, programı, kapsamında, projeleri
Yorumlar
Haber Yazılımı